Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dolandırıcılarla İşbirliği Yapan Sevgili Gittigidiyor

aente

Öne çıkan mesajlar

aente said:

abi işte onu diyorum ya, ben nöbet mi tutacağım abi ürün düzgün mü değil mi diye? adam hem yanlış ürün yolluyor, hem farkında ve hakaret ediyor üstüne ben mağdur oluyorum, neresinde var ticaret zihniyetinin?

işim gücüm var abi ofisten çıkmadan kapıda yolunu mu gözliyim kargocunun afomkjs.

kusura bakma ama burada sen haksızsın. o zaman adrese teslim kargo istemeyeceksin, kargo şubesinden alacak şekilde gönderteceksin. müsait olduğunda gidip kargo şubesinde tutanak tutturarak açtıracaksın, bu benim istediğim ürün değil diyerek geri göndereceksin anında.

neden böyle olması gerektiğini amazon.com'u dolandıran ahmaklarla ilgili başlıkta görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

haftasonu geri yollayamıyor olsan da onaylamıyorum diye işaretleyebilirdin abi. gittigidiyor 3 günü geçince mail atıp 1 gün süre daha veriyor eğer o sürede onaylamazsan kendisi onaylıyor. ben genelde ürün sağlam gelince onaylamayı unuttuğum için bu şekilde oluyor olay skjdfhdfs. 3-4 defa onaylamadığım da oldu bir sorun çıkmadı. ayrıca kargonun gelmediğini belirtirsen vb. süre de uzuyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

onaylama mevzusunda bir yanlislik yaptigin belli, gg sure veriyor sana o surede onaylamiyorum diyecektin, iletisime gececektin. ne dolandiriciyi ne ggyi savunuyorum ama isleyis bu sekilde sitede, parayi da vermisin mali da kabul etmisin. islerin senin icin zorlasmasi cok normal. troll muamelesi bile gorebilirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

adam bır daha satıs yapmayacak muhtemelen elındekılerı bolyle kıtlıyor. urunler zaten gıttgıdıyorun degılkı. kargoya bakmamalar falan gıttı gıdıyor napsın sımdı.. bilinçli olacaksın iş bittikten sonra ben peşini bırakmam falan değil ki olay. biz zamanında yaşadık hepsini..
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun çok benzeri bana da oldu. DELİRDİM ama bir türlü benim eksi puan vermeme veya kötü eleştri yazmama izin vermediler. Bende sorun başkaydı. Tanıtım metninde, özet bilgide ve alışveriş ekranında yazan "kargo ücretsiz" ibaresine ilaveten, taaaa en dipte alıcı öder yazıyordu. Bana çaktılar kargoyu - bayaa da ciddi bir ücreti vardı. Satıştan vazgeçtim dedim olmaz dediler.

Sonra tüketici yasalarından kaynak göstererek, ekran görüntülerini ekleyerek (ki bir süre sonra bu ekranlara erişimim de engellendi, koca bir yazı döşendim. Mahkeme dilekçemin benzerini de ekledim. Marketlerde bile iki farklı etiket/fiyat ilan ettiysen müşteriye düşük olanı yansıtman gerekiyor - yasa ÇOK NET.

Bunun üzerine bana sadece kargo paramı ödediler, gene de kötü not vermeme veya olumsuz yazı yazmama izin vermediler. Şikayetim var'a iki kere yazdım bana başka başka gg yöneticilerinden maillar geldi, haksız olduğunuz halde size kargo paranızı ödemişler daha ne istiyorsunuz gibi maillar aldım.

Sonuç? GİTTİ GİDİYOR hesabımı dondurdular!!!

E-yuh derim ben daha da bişey demem.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

ben anlamadım, kargodan geldi ürün, kapıdayız, ahmet amca suratımıza bakıyor imza ve tc kimlik istedi. ne yapıyoruz bu durumda, paketli bir şekilde geliyor sonuçta, imzayı atmadan içini açıp ürünü mü kontrol ediyoruz? başıma gelmedi ilerde kendimi güvenceye alaayım.

kargo şirketi çalışanı bir tutanak tutuyor yanılmıyorsam. işlemci ve ram almıstım zamanında geldi imza atmadan actım kutuyu ve söledim istediğim urun cıkmama ihtimaline karşı diye. tutanak tutturup urunu geri iade ettirebilirsin mesela telefon satan kişiler sadece bu şekilde iade kabul ediyorlar gg üzerinden. bölece alet snn kullanımına gecmeden kargo çalışanına geri verip sebebini yazdırdıgın bi tutanak ile iade ediyorsun olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

said:
ps: sevgili gittigidiyor, ben bu işin peşini bırakmadım, daha yeni başlıyorum. benim bir yemeğe verdiğim para 45 tl sıkıntı yok, siz kendi ününüzün gidişatını düşünün.

bu ne lan asjkhdasjksad

izmirli misin?

Su cok ayip yaa
Asdssfdssfgjdss
Tamam izmir ucuz yer ama yapmayin lan bu kadar. dun 5 yildizli otelde yemek yedik arkadas bi 5 bira yuvarladi ustune tatlilar falan yendi 84 lira hesap odedik lan. Cok seviyorum izmiri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...