Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yanlışlıkla mezun oldum

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

abi mezun gözükmene rağmen belki staj eksik olduğu için diplomanı vermezler, kütüphaneden kitap çarpıp getirmessen diploma yok gibi

amazondan kitap bekliyorum 1 aydır sırf bunun için.

birinci sınıfta almışım vermemişim. günde 50 krş gecikme parasıyla 780 lira olmuş borcum anasını satayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

reampage said:

abi mezun gözükmene rağmen belki staj eksik olduğu için diplomanı vermezler, kütüphaneden kitap çarpıp getirmessen diploma yok gibi

birinci sınıfta almışım vermemişim. günde 50 krş gecikme parasıyla 780 lira olmuş borcum anasını satayım.

ahueahueuauea
780 tl ne lan
eauheuahuea
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Black-ice said:

ahueahueuauea
780 tl ne lan
eauheuahuea

ya gerçi benimkide hayvanlık. haketmedim demiyorum. 4 yıl kitap götürülmez mi lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

reampage said:

Ust siniri var onun zaten banada oldu aynisi heves edip almistim 1. Sinifta para falan almadilar 0 kitap goturunce eheuh
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değil de şunu sorayım. ben şimdi 2 yıllıktan geçiş yapmıştım buraya da, 2 yıllık bittikten sonra 1 sene boşta kaldığım için bi 2 sene tecil etmiştim. Sonra lisansı kazandım 4 yıllık, bu da bittiği için tekrar 2 sene tecil hakkım var diye biliyorum ama emin de olamadım. Bilenler akıl verirse sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...