Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS: Underground 2 (full)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

sokaktan geçen yarış arabalarıyla kapışma olayı süper olmuş, hastası oldum direk. grafikler filan zaten süper. tek birşey var, müziklerini sevmedim. geçen seferkiler çok daha güzeldi bence. müziği kapatıyorum direk, gaza getirmekten çok sinirlerimi bozuyor.[signature][hline]- sauron is back frodo.
- FUCK!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 20 Kasım 2004 12:58 tarihinde demiş ki:
Brooke Burke e iğrenç diyen zihniyetin arabasının eksozuna patates tıkayım..:D

tik tik da tip kayik ikisinde de, guzel degil demiyorum. mesela soldakine bir bakin surat kaymis. o yuzden bozmus.[signature][hline]The only thing that i know is i don't know anything...
Sosyal ağlarda paylaş

Speed2.exe'nizi cracklerken direk eskisini heba etmeyin, eskisini speed2.bak yapin, cracki atin oyun dizinine. Patch etmeniz gerektiginde basiniz agrimaz. Bir de elinizdeki US mi EU mu diye kontrol edin patch cekerken, EU ise 106 vardir arabalarda.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav, arkadaşlar. Bir yardım edin. Derdimi bilin. Gayri yetti canıma artık.
Level 1 tire, brakes ve weight reduction upgradeleri çıkmıyor!
2. ve 3. levelları çıktı ama 1. ler çıkmadı.
Oyuna kaç kere yeniden başladım aynı hikaye her seferinde.
lastik ve fren neyse de. weight reduction olmadan handling çok düşüyor.
Sizce neden olabilir. Bu arada son bölümdeyim. ratingim 6.01.[signature][hline]create life!
Sosyal ağlarda paylaş

kusura bakmayın bütün konuyu okuyamicam ama bi sorum olacak. garage'daki world map'den stage 1 ve 2'deki bütün yarışları bitirdim ama normal map'deki yarışlardan azalma olmadı. ne farkı var bu ikisinin?[signature][hline]*reading screen* "To Start Press Any Key". Where's the ANY key? I see Esk [ESC], Catarl [CTRL], and Pig-Up [PGUP]. There doesn't seem to be any ANY key. Woo! All this computer hacking is making me thirsty. I think I'll order a TAB. *presses TAB key*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arjuna-one, 23 Kasım 2004 00:49 tarihinde demiş ki:
Yav, arkadaşlar. Bir yardım edin. Derdimi bilin. Gayri yetti canıma artık.
Level 1 tire, brakes ve weight reduction upgradeleri çıkmıyor!
2. ve 3. levelları çıktı ama 1. ler çıkmadı.
Oyuna kaç kere yeniden başladım aynı hikaye her seferinde.
lastik ve fren neyse de. weight reduction olmadan handling çok düşüyor.
Sizce neden olabilir. Bu arada son bölümdeyim. ratingim 6.01.

maptaki bütün performance shoplarını açman lazım bendede stage 3 çıkmıodu coal harbour daki shopları açınca çıktı.

said:
Dextra, 23 Kasım 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
kusura bakmayın bütün konuyu okuyamicam ama bi sorum olacak. garage'daki world map'den stage 1 ve 2'deki bütün yarışları bitirdim ama normal map'deki yarışlardan azalma olmadı. ne farkı var bu ikisinin?

normal mapdekiler ve onlar farklı yarışlar normalde para alosun bitirince ama worldmap lerde bitirincealmıosun.worldmaplardende almak istiosan para yarışın startından önce restart race yap verio para ozmn.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

evet ya bende yaptım miatayla 347.. :)

işin komik kısmı 3 arabayla hız denedim yazıcam dumur olucaksınız..

Mustang GT = 333 ( ki tuningde hızı 370 cıkıo )
RX-7 = 342 ( underground 1 in ilahi arabası üstüne tanınmam o halde 2. )
Miata (MX-5) = 347.. :D[signature][hline]

-| Est solarus oth mithas |-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...