Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mail Problemi

CapN

Öne çıkan mesajlar

Şimdi gmail acıldıgından berı aynı maılımı kullanıyorum ornek maıl dıyelım [email protected] olsun. Huzurlu huzulur kullanıyordum maılımı son 1 haftadır soyle bır problem var. Adamın bırı [email protected] adresını almıs sıkıntı surda adamın maıllerı benım maıl boxa dusuyor. Facebooka uye oldu , dıger uye oldugu sıtelerın sıfrelerı hersey benım maıl boxa dusuyor. Kıme geldı kısmındada [email protected] yazıyor aslında.

Boyle bır durum ıcındeyım adamın cep telefonuda var bu arada uye oldugu bır sıteye yazmıs arayıp haraslasammı?
Sosyal ağlarda paylaş

Bana geçen aynısı olmasa da benzer bir şey oldu.

Adamın biri Akbank Kredi Kartı almış ve mail hanesine benim maili yazmış yanlışlıkla veya banka yanlış kaydetmiş. Adamın ekstresi zart zurt bana geldi. Daha sonra internet bankacılığı için cep tel nosunu update edince telefon numarası maile düştü. Ben de aradım durumu anlattım teşekkür etti baya diyerek mevzu kapandı.

Benim mail : [email protected]
Adamın mail: [email protected]

Benimle aynı isim ve soyada sahip birinin olacağını düşünmezdim. Arayınca da durumu açıklamak garip geldi baya haha.
Sosyal ağlarda paylaş

xetraynex said:

Iyi de zaten gmail noktaliyi vermiyor ki not available der, ilk kim register olursa noktali noktasiz hepsi onun.

This. Ben de noktali almistim maili mesela. Su an noktasiz olarak kullaniyorum.

Neden boyle bir sorun yasadin bilmiyorum ama forumlari falan bosver direk google'a mail at. Muhtemelen bug falan var.
Sosyal ağlarda paylaş

Adamı arıyorum açmıyor , mail attım cevap vermiyor.
Adam maili yanlış yazmamış benim mailimin . olanını kullanıyor bir kaç kez kontrol ettim. Google a mail atacağım şimdi sorunu hala çözemedim. İş için kullandığım mail ve önemli benim için..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...