Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

en ucuz uzaktan eğitim yükseklisans

senko

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
logtrig said:

arkadaslar su an hali hazirda ahmetyeseviye kayitliyim ve 2018 e kadar tecilim gozukuyor yuksek lisanstan.

su an ben ygs/lys ye girip bir okula lisans kaydi yaptirsam, tecilim dusmez degil mi?

benim de ayni sekilde ahmet yesevide. Bi donem parayi yatirmayinca atmiyolarmis sanirim bunla ilgili bilgin var mi. Iki donem yatirmassan siliyolarmis kaydi?
Sosyal ağlarda paylaş

Btw işsiz sayısı artınca devlette yükseğe kabul alma işi zorlaştı nispeten. 150 200 kişi falan başvuruyor her dönem bizim programlara. Kimsede adam akıllı dil yok ama alesler yine 70'ten yukarı en kötü.

Tecil için en güzeli dövletti, beleş vs. ama o da artık zor ALES falan kastırmadan gidince.
Sosyal ağlarda paylaş

Boneslark said:

konuyla alakalı bi sorum var da yeni topic açmayayım dedim, askerliği uzatmak adına ders bırakmak ne kadar mantıklı? şuan da 4 yıl bittiğinden lisans derslerine kredi başına ödeme yaptığımdan toplamda girecek miktar aynı, dersleri teker teker alarak uzatsam saçma mı olur ?

kaç derse kadar o mesela bizim okulda 3 ders kala yapabiliyosun onu sadece ders parası ödüyosun 28 yaşına kadar yolu var o işin
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
26kasım2014 öncesi kayıt olduysan 26kasım2014'te sıfırlanıyor öğrencilik süresi hesaplama, kasım2017'ye kadar uzatabilirsin o yüzden. okulun o madde gereğince kasım2017'ye tecilini istiyorum diye yazı yollaması lazım askeralma'ya

geçici madde koydular yükseköğretim kanununa alakasız başka bi kanunla

normalde 3 yıldan sonra yl'de öğrencilik haklarını kaybediyorsun (askerlik tecili de dahil). ama üstte bahsettiğim geçici madde 3 yıl hesabını sıfırlıyor o tarihte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...