Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vucutcular buraya

Sequo

Öne çıkan mesajlar

cahil cühela kesim baya artmış, bir kaçç birşey yazayım artık kendinize gelin.

1- Cheaz arkadaşımızın altyapısı iyi, fakat bu adam skinny, skinny yahu, açlık kası dediğimiz şey, öyle abartılacak bir vucudu yok yani.
2- Steroidlerle şişilip, çirkin vücutlar elde edilmiyor. Hugh Jackman aklıma ilk gelen örnek. Bu adam orantısızca yamuk yumuk mu şişmiş?
3-Steroid derken fat burnerları ve steroid , yani hormon kategorisini ayıralım.

Fat burnerlar

DNP :

dinitrophenol etken maddeli tarım ilacı, direk olarak yağ yakar, vücut ısısını çok arttırır, ölümle yaşam arasında gidp gelirsiniz. bu ilacı kullanıp ölen çok insan vardır. BU ILACIN USTUNDEN TUM STEROIDLER BOYLE YAPIYOR TARZINDA BIR AÇIKLAMA YA PI LA MAZ. Kategorisi ayrıdır.

Beta 2 blockerlar.

ismini vücuttaki beta receptörlerine bağlanmasından almıştır. astım ilaçları bu kategoridedir, vücut ısısını arttırır, vücuda giren oksijen fazlalaşır. Ara ara ölenler mevcutsa da ( aslında pek duymadım) DNP ile karşılaştırmak cahilliktir.

Steroidler :

testosterone, testosterone türevleri, progesteron türevleri, dihidrotestesorenlar ve türevleri.

beta blockerlar ve DNP ile tamamen ayrı kategoridedirler. yamuk yumuk filan şişmezsiniz. kullandığınız ilaca göre yan etki/fayda oranı değişir. söylemek istediğim diğer bir konu, yamuk ymuk, kalitesiz kas dan ziyade naturel ken yaptığınızdan çok daha diri ve kaliteli bir kas yaparsınız. zırlamaya gerek yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

abi sende yani :)

ne demeye photoshopluyorsun ki :D

gelisiyorsun iste mis gibi delirdinmi nedir.

bende gormedim bu arada baskasi gosterdi. super goz varmis arkadasda.

Olm shop falan yok fotoda olsa niye aöylemeyin videosuda var ezikçe yorum tapmayın a.k mahalle bebeleri gibi. Sizde olmayınca kıskanmayın işte.

Maaşallah de geç
Sosyal ağlarda paylaş

Olm üstüme oynamayın hayvan gibi kıskandığınızı çok belli esiyorsunuz. Yapmayın ezik gibi.

Arabalara bıdı bıdı ettiniz paraya ettiniz şimdi buna ediyorsunuz vallaha çaylıyosunuzya acayip zevk aliyorum saniyosunuzki sinirleniyorum ahaha.

Bu kadar aç arasında kıskançlık krizleri görmek paha biçilemez
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Olm üstüme oynamayın hayvan gibi kıskandığınızı çok belli esiyorsunuz. Yapmayın ezik gibi.

Arabalara bıdı bıdı ettiniz paraya ettiniz şimdi buna ediyorsunuz vallaha çaylıyosunuzya acayip zevk aliyorum saniyosunuzki sinirleniyorum ahaha.

Bu kadar aç arasında kıskançlık krizleri görmek paha biçilemez
valla kusura bakma ama ne yaparsan yap bir keko olarak kalacaksın.

paranda oyunda buyunda inan gözüm yok, durumum da gayet iyi çok şükür.

ama harbi kekosun.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskek dayanamadı ve sagerage attı hehe abi yav he he diyoruz postlarına sen niye öle yaptın ben okurken içim cızladı param olsa kahkaha atardım yazdıklarına muhtemelen

bu arada ataköy marinadaki spor salonu üyeligim var 6 ay önce üye olmuştum gitmedim ama 6 ay süresi daha var giden var mı buradan dürüm ısmarlarım yalnız bırakmasın beni çok keyifsiz oluyor tek gitmek
Sosyal ağlarda paylaş

cheaz brah emre333 anlatmış benim demek istediğimi. bazen net olamıyorum anlatırken sdfs

o fotoyu sabah kalkıp çetkin hadi pumpsız da hala adam gibi foton yok. yanlış anlama laf atmıyorum. BİR OLYMPIA JURİSİ OLARAK düzgün bi foto at da değerlendirim diyorum

forumun iyisi kötüsü bana geliyo raad ol o yüzden kıpss mehe

çekirgelerim nerde benim lan oktar sinan summonladım sizi cümbür cemaat

seq'i de iyi mirinlediniz he harbi dfgfd. adama atılcak tek laf: hacı o kadar basmışın az olmuş

adam ilk defa ağırlık kaldırıyo olucak o kadar. 3 günde öğrenilmiyo vücut. ne kadar prof adam başında eğitmen olsa da
Sosyal ağlarda paylaş

Emre333 said:

eeeey.

30-31cm skinny kol. açlık kası var adamda. anca yamuk yumuk şişersin demiş.

bu vücuda muhteşem diyen kanuni var bir yanda abi hakkatten bırakın bu sporu siz.

cahil cühela kesim baya artmış, bir kaçç birşey yazayım artık kendinize gelin.

1- Cheaz arkadaşımızın altyapısı iyi, fakat bu adam skinny, skinny yahu, açlık kası dediğimiz şey, öyle abartılacak bir vucudu yok yani.

http://i.imgur.com/h4Bt8nGh.jpg
http://i.imgur.com/hA1urd9.jpg

kardes gercek cahili sayende ögrenmis olduk 30 cm dedigin kol 37 cm

omuz 130 cm gögüsler ise 110 79.8 kiloyum %11 yag yada 12 oran ile

herkese laf atınca cok bilmis sanıyorsun kendini herhalde lulz

anca lafsınız .

skiiny skinny yahu ! abi ama skinny yaa :((
Sosyal ağlarda paylaş

Somon said:

sipeyskek dayanamadı ve sagerage attı hehe abi yav he he diyoruz postlarına sen niye öle yaptın ben okurken içim cızladı param olsa kahkaha atardım yazdıklarına muhtemelen

bu arada ataköy marinadaki spor salonu üyeligim var 6 ay önce üye olmuştum gitmedim ama 6 ay süresi daha var giden var mı buradan dürüm ısmarlarım yalnız bırakmasın beni çok keyifsiz oluyor tek gitmek

son 3 ayında gidelim birlikte. 3 ay sonra dönüyorum askerden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...