Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol3.5

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

bak hadi oyle bisey su ramazan gununde ne kadar tanri varsa sayit olsun tum paticik sahit olsun elimden gelebi ardima koymam is hayatinda yada baska biseyde her ne varsa yapacaklarima ne senin hayal dunyan yeter ne baskasinin aileme bir kufur et bak acikca yaziyorum cocugumun olusunu goreyimki s3ni mahvederim

delikanliysan at simdi o ana avrat kufu4runu baskada bisey demiyorun
yav bab hem millete Türkçe dersi veriyon hem de donanımhaberdeki barzolar gibi konuşuyon. nasıl olacak bu işler?
Sosyal ağlarda paylaş

telnedim said:

Sequo said:

bak hadi oyle bisey su ramazan gununde ne kadar tanri varsa sayit olsun tum paticik sahit olsun elimden gelebi ardima koymam is hayatinda yada baska biseyde her ne varsa yapacaklarima ne senin hayal dunyan yeter ne baskasinin aileme bir kufur et bak acikca yaziyorum cocugumun olusunu goreyimki s3ni mahvederim

yav bab hem millete Türkçe dersi veriyon hem de donanımhaberdeki barzolar gibi konuşuyon. nasıl olacak bu işler?

y le yazıyor olsa normalde, 2. yi de öyle yazardı sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

telnedim said:

Sequo said:

haci haklisin galaxy s4 den bu kadar oluyor turkceyi s.kerttigim icin ozur dilerin
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

abi sen cidden zeka gerisisin. Ruhsat farkli degil arac dayisi az olunca ruhsati kopyalayip app plaka ile plakanin aynisini bastirip otv si odenmemis g plakali ferrarilerde kullaniyorlar.

zeka gerisisin sen. Lafi anlamaDa 10 kere soyletirya iste oyle bir lessin sen. Thank you

Sen bunun ne alaka olduğunu açıkla önce, saçmaladın bişi, farklı ruhsat ne lan ? nerenden uydurdun onu bi söyle ? delikanlılıktan bahsediosun, ruhsat fotosunu koy yiyorsa, yemiyorsa sus, ne özel plakası ne g si ne uyduruyorsun ?

küfür olayına gelince sana ana avrat küfür etmişim gibi davran bekliyorum bitir, mahvet beni hadi ? ben ağzı bozuk bi adam değilim ha illa küfürümü istiyorum dersen onu da yazarım, hiç bi bokta yapamazsın, kuru sıkı atarsın anca elinden geleni ardına koyma :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya Sequo'ya fena üzülüyorum, içim parçalanıyor her okuduğumda. kendi kendime diyorum ulan yazma diye dayanamadım yine. adamın eski postlarına bakıyorum, gayet düzgün ve efendi bir şekilde yazılmış şeyler. adam cidden foruma paylaşım amacıyla gelmiş yani belli, ben şunu yapıyorum bunu yapıyorum havasında değil. fakat, burası paticik abi, paticikte bir initiation vardır, herkes geçer bu periyoddan. hayatta da böyle değil mi zaten, yeni bir ortama girerken o ortama ait normlarını öğrenirsin. trollenirsin anlamazsın, anlamsız flame yersin, ciddiye almaman gereken şeyleri, ciddiye alırsın ama internet yani burası. aynı periyoddan bende geçtim şurada, öğreniyorsun zamanla kimi sallayıp kimi sallamayacağını veya insanlardan nasıl tepkiler gelip nereye gideceğini.

senin istemediğin bir tarzda müdaheleye maruz kalıp, aklınca yarattığın persona ile kendini yücelterek karşındakileri aşağıladığını sanmışsın. fakat üzücü olan taraf, sen sadece kendini aşağıladın. gündelik sokak kalitesizliğine inmek hiçbir şekilde yücelme olmuyor, hayatımızda, sokakta, gördüğümüz olağan bir şey. bak ninjaya, adam nasıl entellektüel bir şekilde oturttu kendine hakaret edenleri kucağına.

ben senin gündelik hayatında böyle bir şahıs olduğunu düşünmüyorum, bu hale sırf insanlardan aklında öc alacam, aşağılayacam, bana yaşattıklarını onlara yaşatacam diye girdin ve sadece zararını kendine verdin.

sürekli ciddiye almıyorum tavırları, periyodik olarak rage'e girmeler. arabayla evden aldırırım, yiyorsa şöyle yapın, şöyle yaparım böyle yaptırırım tavırları. bunlar tamamen olayını ciddiye aldığının göstergesi. bu da demektir ki sen hala olmamışsın yani pati kıvamına gelmemişsin. dün yazdığın postu okuduğumda için cız etti, üzüldüm haline "ulan koskaca adam kendini nasıl madara etmiş paticikteki şoparlarla aşık atacağım" diye dedim.

direniş zamanındaki adamdan, (çok saygı duymuştum sana o zaman hareket ve yardımlarından dolayı)

şu hale geldin,

said:

Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zaamandır yazmıyorum .6 saattir sequo denilen sonradan görmenin mesajlarını okuyorum.
1- bu adam ruh hastası

2- sonradan görmem,gavurdan dönme

3- ana-avrat küfür edilesi bir adam

Hangi şıkkı tercih edersini bilmem amam hepsini tercih ettim bir anda

Gerçekten eskiden her köyün bir ırıspısı olurmuş ya sequo denilen adamın da bir farkı yok paranın esiri olmuş.
Bazıları mecburiyetten o yola girer, bazıları zevk içinnbu adam da zevk için girmiş işte
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...