Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

elma said:

sipeyskeyk said:

taytı almamıştın hani?

karşim şekil olmuşun de, senin gibi nasıl olurum kaç ayda olurum de, program yazar mısın falan de abi. sen gidip tayt şort falan diyosun olmuyo sdfsdf

Taytı almadım zaten domyos markaydı o bıraktım. Elimde nike fosforlu janjanlı şort vardı onunla üstü kombinledim. Zaman zaman spor kıyafetine ufak çaplı bölgesel yatırımlar yaptığımdan güzel bir koleksiyon sahibi oldum. Spora çıkmadan kombinliyorum stokto o ara temiz ne varsa rengine modasına göre. Kırmızı üst, siyah ama içinde kırmızı tonları barındıran şort ve kırmızı şeritli çorap kombinim var çok popüler bu aralar valla.

Bugün ne giysem programı gibi yazar kas meme yerine de elbiselerinin fotosunu yollarsan before aftera adam taytını sormakta haklı bence her ne kadar seksist olsa da hareket agfgasodauf
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno güzel iş çıkarmışsın devam =)
before fotonda yüzün soluk çıkmış vücudun da kısmen cücük gibi. Surata erkeksi görünüm gelmiş, trapez ve omuzları ayrıca beğendim. No offense, no homo, just saying.

Güncel, bugün çektim. Sabancı salonunda son idmanlar, sonrası Hollanda. Core u çok geride bıraktım bir süre diyet ve core çalışmaya ağırlık vereceğim, gerisi oturdu zaten çok da irileşmeye niyetim yok. yağlardan kurtulup core u güçlendirsem istediğim vücuda kavuşup sonra sadece muhafaza edeceğim.

Bugün sırt ve core çalıştım. core sonrası insan acayip güzel hissediyor, vücudun ağırlık merkezi orası çünkü, bir sırt ya da göğüs idmanı sonrasından daha çok keyif alıyorum ben.

4-5 tane gym ayakkabısı denemişimdir, bu en iyisi oldu, tavsiye ederim. Dümdüz beyaz lotto ayakkabı, converse ın boyunlu olmayanından. Salonda en iyi bu gidiyor, nike'ın adidasın janjanlı training ayakkabıları bu kadar iyi hissettirmiyor valla. Üstüm de apaçi ama güzel oluyo böyle ferah ferah çalışmak, hem işe biraz renk katıyor düz dryfit üst giymeye oranla.
http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-05-11%2009.16.50_zpsayto4ksw.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

self-note nederlands resolutions:
-sigarayı bırak, fast foodu kıs
-haftada 3 gün lift, powerlifting, core ve diyete önem ver
-3 gün yüzme + sauna, leanleş
-1 gün mma, 1 gün yoga sosyalleşirken güzelleşmece ve confidence boost
-Dans klübüne yazıl, club dansları bişeyler öğren, haftada 1-2 clubbing
-tinderdan bol bol date e çık, beklentileri minimal tut, heyecan yapma
-Couchsurfingden sadece kaşar profilli kızları host et, gerisi enerji kaybı
-40 şehire ryanair var haftasonları bol bol gez
-Yarış bisikleti alıp şehirlerarası, almanyaya ve belçikaya ak.
-drug & weed scene den uzak dur
-6 ayda bir TR'ye gel istanbul ve antalyada total 1 hafta geçir dön
-tayyibi unut
-mutlu ol

İş konusunda sorumlulukları fazlasıyla yerine getirip kovulmazsam güzel bi hayatım olcak gibi inşallah rabbim maşallah. Ben bu sayfayı bookmarklayayım dönüp dönüp bakarım şu listede hepsine yeterli zamanı ayırırsam tamam. Revolution begins right about now..
Sosyal ağlarda paylaş

tinder hollanda da çok yoğun değil. Genelde daha küçük yaşta kullanıcı profilleri var sanırım.
Ama bunlar hiç dert değil. Akşamları bir bara gidiyorsun çok güzel oluyor.
Bunun dışında hangi şehre gidiyorsun?
Konunun ruhuna sadık kalıp before resimini koyayım ben de.

Before

After için biraz daha vakit var. Bu resim 4 hafta öncesine 77kg spora başlaldığım ilk gün.
Karnımdaki ameliyat izini fazla dikkate almazsanız sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Eindhoven'a gidiyorum, teknik üni olduğu için biraz erkek şehri. Ama erkekleri gay, gay olmayanlar da pısırık olduğu için kolay ekmek çıkıyor(muş). Tinder'ın genç profili olması güzel, fun-seeking işte kolay lokma direk amaca hizmet. 1 yıldır orda olan arkadaşım sürekli swipe yapıyorum hala bitmedi kızlar diyo, istanbulda 10 dakikada bitiyo diyo ehe. Asıl sıkıntı duygusal yatırım yapacak birini bulmakta, ama ona daha zaman var bi 4-5 yıl sonra düşünürüz ehe

Senin malzeme iyiymiş panpa, tam yoğurmalık hamur. Üstüne layer by layer eklemeleri yaparsın zamanla.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

benden kötüymüş hehe

En şekilli dragonfire karşim olcak, siz burda post yazıp hava atarken o benchte ter atıyor, idman sonrası protein shake ve bir evvelki akşamdan saklama kabında hazır ettiği tavuk pilavını düşünüyor.

Birileri konuşur, birileri yapar sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Hollanda avrupada evlenme oranı en yüksek ülke idi sanırım (gay marriage in etkiside vardır mutlaka).
Netice de takılmak hoş olsa da sürekli beraber olacağın biri çıkıyor karşına. Her kafa yapısında insan var illaki uyuyor.

Şu göbeği halletsem çok bişi istemiyorum ben. Benim için önemli olan vücudum sağlamlaşsın, boyun bel ağrısı çekmeyeyim artık.
Cuma- cumartesi akşamı spor salonuna gidiyorum ve orada da benim gibi insanlar görüp mutlu oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben uzun ilişkiden çıktım, bir süre hit and run yapıcam, single ready to mingle. Güzel yalanlar uydurup aksiyon sonrası sepetleyebilmek lazım, yoksa diş fırçamı unuttum der bişeyim kaldı der gene bahane bulur gelir =)

Brad pitt olmak istemiyosan buraya yazma lütfen, o dediklerin pek zor şeyler değil çünkü. Çıtayı yüksek tut rocky, şampiyonlar bir gece yarısı olmuyor.

Çok az motivesin, keşke ölsen.
http://galeri8.uludagsozluk.com/448/%C3%A7ok-cahilsin-ke%C5%9Fke-%C3%B6lsen_532242.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

elmanin listeye balta..

sigara icmeye devam edersin de farkli bir suru cesit var oralarda bilmedigimiz bir suru urun tutunsuz sigaralar gibi onlardan icersin..

ilk 1 hafta zaten yerlestin is mesai filan derken spor aksar.

3 gun yuz 3 gun lift 1 mma 1 yoga..etti mi 8..

vurus kiris tabi el mecbur da tirstiriyim aids kapma riskin tr dekinin 1000 misli..
hele sex calisanlari icin % 7 8 civari diyorlar..

bisikletle gidersin heryere de bu dediklerini yapabilmen icin daha sıkı bir program lazim yani sabah atiyorum 8 de gitsen ise aksam 18 00 de ciksan.. yuzmeye gittin bisikletle geldin eve zaten saat 21 00 22 00 olur gibi..birinden biri anca olur yani..

ha dategilleri haftasonu ayarlarsin cts calistirmazlarsa..

ilk 3-5 ay uzak mesafeli ulke ziyaretlerini dusunme bile bence..

ama yaparsin tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi hollanda çoğu yerde 4,5 gün mesai yapıyor.bölgenin tatil ve off gün çizelgesini al. Mesela Poeldijk'de pazartesi offgün. Öğlen yemek yiyecek yer yok. Postoffice kapalı. birdek c1000 açık. Albert Heijn lara iyi alış.
Bisikletle gidip gelmek sorun değil uzak mesafeye trenle gidiyorsun.
Birde yerli nüfusun %60 ve fazlası spor yapıyor. Ayak uydurursun. Teknik üni de nasıl olur bilemiyorum. Ama herşey güzel olur. Adamlar planlama ustası en büyük özellikleri bu. Time managment aşmış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

elmanin listeye balta..
//o kadar heves etmişiz resolution hazırlamışız, illa bozacan di mi sdfsdf

sigara icmeye devam edersin de farkli bir suru cesit var oralarda bilmedigimiz bir suru urun tutunsuz sigaralar gibi onlardan icersin..
//Belki haftada 1 cheating yaparım, sonra 2 haftada 1 falan diye programlayabilirsem kendimi olur gibi, iradeyi patlatmadan yavaş yavaş.

ilk 1 hafta zaten yerlestin is mesai filan derken spor aksar.
//şunu düşündükçe moralim bozuluyo ya, gitti gainsler. sporsuz 1 hafta vücudu 5 ay geriye atıcak kesin.

3 gun yuz 3 gun lift 1 mma 1 yoga..etti mi 8..
//he etsin, haftanın 1 günü 2 farklı şey yapıyo olcam, hesap tutuyo. Bir gün sabah yüzersem akşam yoga sınıfına katılırım. Sınıf olduğu için akşam 7-8 gibi herkese uyan saatler seçiyorlar.

vurus kiris tabi el mecbur da tirstiriyim aids kapma riskin tr dekinin 1000 misli..
hele sex calisanlari icin % 7 8 civari diyorlar..
//bu pek öyle değilmiş herkes bilinçliymiş diye duydum, ama tabi ki lastiği elden bırakmamak lazım. Sex çalışanları beni pek ilgilendirmiyo, cinselliğe para vermedim, vermem, bana verirlerse olabilir o tarz belki. Barda cıvıllara bira ısmarlıyorum onları saymayalım, ölü/beklentisiz yatırım direk. 1-2 euronun hesabını yapacak değilim =)

bisikletle gidersin heryere de bu dediklerini yapabilmen icin daha sıkı bir program lazim yani sabah atiyorum 8 de gitsen ise aksam 18 00 de ciksan.. yuzmeye gittin bisikletle geldin eve zaten saat 21 00 22 00 olur gibi..birinden biri anca olur yani..
//Doktora kısmen rahat. Zaten ülke rahat olduğu için çalışma saatleri 9-5, ekstra mesai yok cumartesi çalışma yok (management consultant falan değilsen rahat yani özel sektör, hele devlet daha rahat). Doktora olduğu için çok daha flexible, supervizorle anlaşırsan haftalık tüm işi 3 güne bile sığdırabilirsin. Ben her gün 9-4 yapmayı planlıyorum rutine oturtmak, işleri biriktirmemek ve time-boxing yapabilmek açısından. Spor kompleksi ofisimin tam karşısında ehe, çıkıp direk spora git ordan bisiklete bin 15 dk da eve dön. TR'deki gibi ulaşım stresi yok, zamanın da hayatın da sana kalıyor. Almanyada belçikada yaşayıp haftada 3 kere arabayla üniversiteye gelip çalışıp dönenler varmış. Akademik ortam böyle yani özel sektör stresi yok, deadlineları yerine getirip yaratıcı düşünüp fikirler üretebiliyorsan tamam, kimse kaçta geldin kaçta gittine bakmıyor.

ha dategilleri haftasonu ayarlarsin cts calistirmazlarsa..
//iki elim kanda da olsa date akar. O bilinmeyenin, flörtün heyecanı keyifli, yoksa yatakta 3-5 input output değil olay, yoksa sen hala anlamadın mı arkadaş? sdfsd

ilk 3-5 ay uzak mesafeli ulke ziyaretlerini dusunme bile bence..
/Belçika dediğin bisikletle 30 dk, Almanya sınırı 2 saat uzaklıkta ehe. Bakkala gider gibi bisikletle çıkıp bişeyler alıp dönebiliyosun.

ama yaparsin tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Adamlar planlama ustası en büyük özellikleri bu. Time managment aşmış durumda.

İşte bu yüzden hollanda benim için biraz da. Türkiyedeki lakayıtlıktan, bir şeyinin ucuyla iş yapmaktan, başkalarının zamanını kullanmada cömert davranma kültüründen sıkıldım iyice. Azcık hayatı ciddiye alan, zamanlı programlı yaşayan adamsan istanbul çıldırtıyor.

HR şunu şunu gönderin biz halledicez dedi. Benim yerime konsolosluktan onayı almışlar, tarih gönderdiler. Bugün tam vaktinde içeri alıp pasaportumu aldılar, çok hızlı bir şekilde bekletmeden işlerimi halledip yarın tam şu saatte gelip alabilirsiniz dediler. Gözlerim yaşardı.

Özendirmek gibi olmasın, böyle oluyor teknik ünide spor. Aylık 8 euro falan işte, yıllık kart 70 euro her şey var sınırsız açık büfe. Tüm Dutch uni ler içinde en iyi spor kompleksine sahip olan seçilmiş.
http://venus.tue.nl/sci-cgi/index.opl
Sosyal ağlarda paylaş

yaparsin iste ya..sorun yok..salon yakinsa hele havuzu filan da varsa zaten butun zamanin orada gecer..hatta tinderini da oradan cikartirsin iste..doktora ise durum mesai kolay da para kazanacagim isle ilgili cevre yapacagim vs mantigin icin zaman yeter mi yetmez mi dedim..yani firmalara sunlara bunlara mesai yapacaksindir umarim..

orasi seni baltalamak icin degi de motive etmek icin diyelim..yoksa ne haddime..
Sosyal ağlarda paylaş

ak parti başa geldikten beri hollanda çok değişti. Devlet daireleri tıkırında clockwork işliyor, sosyal devlet bilinci oluştu. Devlet insanına, insanlar partisine sahip çıkıyor.

Bugün etnik kimliğinize bakılmaksızın sosyal kartınız olmadan bir memurda işinizi görebiliyor, hastanede tedavinizi olabiliyorsunuz. Bakar mısınız gelinen noktalara. Duble yollar yapıldı, şehirler arası bisiklet hatları döşendi, ineklerin verimlilikleri arttırıldı, hatta amsterdam esnafıyla bir olunup red light umuma kapatıldı. Siz hala yolsuzluk diyorsunuz canımı o sıkıyor, la bu parti size neetti?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...