Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Burda insanlar cok arkadas canlisi. Belli bir corelari var cok derinlerde, o kadar derine girip ellesmedigin zaman gayet bizim gibiler, ama ne ego var ne kibir ne de sosyal statu farklari, hayati tam olmasi gerektigi gibi yasiyorlar.

Daha salona 2 kere gittim ama her seferinde bi sekilde arkadaslar edindim. Cocugun birinin kemerini odunc aldim sonra muhabbete basladik surdan kemer alabilirsin protein tozunu surdan al sunu surdan al diye tavsiyeler verdi sonra facebooktan ekle beni iletisimde oluruz dedi sevdim ben buranin insanini. Pek tembellikten aylakliktan abuk subuk koylu muhabbetlerinden hoslanmiyorlar, zamanli calisip zamanli egleniyor ve sosyallesiyor herkes olmasi gereken de bu zaten ilerleyebilmek icin. Biz turkiyede hayati cok gelisine yasiyoruz oyle yayla gibi kebap yani
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

senin ruhun dutch mus bilader biz ne diyelim..kapagini bulmussun..buradan 100 kisi gitse oraya en az 70 80 i meh der..

abi evet bu kisisel bir sey. Ben istanbulda baya rahatsizdim oranin kulturunden, ama rahat mutlu mesut insanlar da var yani herkes uyumlu oldugu kulturde yasamali.
Sosyal ağlarda paylaş

abi orasi guzel de hem cok uzak hem cok soguk dedigin gibi. Burda tam evimde hissediyorum Avrupanin her yerine gidebiliyorum merkezi. Zaten benim yerim Avrupa, okyanusun diger tarafinda rednekler 3 boyutlu hollywood filmleri cekmeye dunya polisini oynamaya devam etsin biz burda sosyal devletin kitabini yazalim.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler cok garip buralar. Yeni stingerim geldi bugun is cikisi 32 derece falandi yaniyodum yanimda hafif bu var diye bunu giyip sehir merkezine indim. Eminonune fatihe gelen sarisin finlandiyali erasmus kizina nasil bakip biyik burarlarsa burda tam tersi gelen gecen abla teyze nene gozleriyle taciz etti, bikaci opucuk atti falan abovv vay basima gelenler. hanimlar sabirli olun lutfen off yaa

http://img.photobucket.com/albums/v109/elmaxxx/2015-06-10%2022.43.29_zpsh8u7kj4x.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...