Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aksesuar?

khazadum

Öne çıkan mesajlar

Merhaba paticikler,

LG Nexus 4 telefonum var ve bende aksesuar sorunu yaşayan insanlardanım. İşin garip tarafı da telefonumdan çok memnunum.

Şimdilik Samsung'un bir kulaklığını kullanıyorum idareten. Tabi ses dandik orası ayrı. Bu telefon için nasıl bir kulaklık öneriyorsunuz? Hangi kılıfı almalıyım çünkü en pahalısı 20 TL ve dandik çıkacak biliyorum. veya telefonun orjinal aksesuarları satın alabileceğim birileri/kurumlar var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Malesef trend bi telefon kullanmıyosan aksesuar bulmak sinir bozucu derecede zor olabiliyor. Gittigidiyor vs tarzı sitelerde bulabilirsin sanıyorum kılıf, kulaklık olarak da senheiserın giriş/orta seviye ürünlerinden memnun kalırsın diye tahmin ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

Malesef trend bi telefon kullanmıyosan aksesuar bulmak sinir bozucu derecede zor olabiliyor. Gittigidiyor vs tarzı sitelerde bulabilirsin sanıyorum kılıf, kulaklık olarak da senheiserın giriş/orta seviye ürünlerinden memnun kalırsın diye tahmin ediyorum.

abi nexus 5 çıkana kadar benim için trend telefon :D Alışveriş sitelerinde kılıf ve ekran koruyucu yapıştırmalar var. Ama en pahalısı maximum 50 TL ve dandik çıkacakmış gibi bir korku var içimde. Telefona Nokia'nın Samsung'un hatta LG'nin bazı kulaklıklarını deneyip çalışmama sorunu aldım. Senheiserin kulaklıklarında da aynı sıkıntıyı yaşar mıyım?
Sosyal ağlarda paylaş

yaşamazsın dayı raad ol, bu malın garantisi benim diyorum.

hadi nexus 4 trend değil, işte operatör desteği yayın değil vs. diyelim, lan htc one'ı hangi bayiye sorsan yok satıyor ama daha bir tane düzgün kılıf, ekran jelatini vs bulabilmiş değilim. en son netten sipariş ettim 90 tl bayılıp.
Sosyal ağlarda paylaş

ebay bence en iyisi aksesuar için, çeşit bol, uygun fiyat bulunuyor.

ben aldım geçen hafta, en ucuz kargoyla aldım, yolda şu an

spigen'in sitesine baktım, kaliteli kılıf yaparlar. nexus 4 için tek bi modelleri var, tek renk. üzüldüm haline :) kolay gelsin..

bir de google'dan arayıp şu tarz şeyler bulup sonra ebay'den falan alabilirsin;
http://www.techradar.com/news/phone-and-communications/mobile-phones/best-google-nexus-4-case-10-to-choose-from-1154693
http://mashable.com/2013/06/19/nexus-4-cases/

ve xda'de aksesuar bölümü var, oraya da bak derim;
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=1910
Sosyal ağlarda paylaş

bağdat caddesi'nde boyner'e yakın bir yer keşfettim, kanka mıdır nedir öyle bir dükkan'ın yanında, sadece kılıf vs. satan bir yer. büyük de baya. samsung galaxy s2'ye şöyle bir zamanda koruyucu kap bulmayı başardığım tek yer oldu. oralara bakın derim. fiyatlar da 10 - 15 lira civarında.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

bağdat caddesi'nde boyner'e yakın bir yer keşfettim, kanka mıdır nedir öyle bir dükkan'ın yanında, sadece kılıf vs. satan bir yer. büyük de baya. samsung galaxy s2'ye şöyle bir zamanda koruyucu kap bulmayı başardığım tek yer oldu. oralara bakın derim. fiyatlar da 10 - 15 lira civarında.

Bayramda gelirsem istanbul'a bakayım, tenks.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...