Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 5 (Best RPG of 2017)

Anelor

Öne çıkan mesajlar

gene persona q gibi iğrenç artworklü etrian odyssey çakması oyun yaparlarsa switche oynamasam da olur. (:P)

p3 ile p4 arası gibi kısa olsa keşke p6 ile ara ama atlusın gözü açıldı artık maalesef.

chihaya seiyuu shimonetadan anna senpai aynı zamanda, üzüldüm ya başarılıydı. :( kader bu sefer değişmedi.. değişmedi....
Sosyal ağlarda paylaş

iyide atlusun elinde bir tek persona ipsi yok ki o partner olayini, switch personaya vuralim.

smt yapiyorlar zaten bir tane suan switche. yeni bir projeleri daha var belki o da switch exclusive olur bilemiyoruz.

ben pek ihtimal vermiyorum switche ozel bir persona oyunu yapacaklarina belki persona q tier bisi yaparlar o da pek umrumuzda olmaz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ah beyinsiz futaba, 3 üyesi brainwashed, üstüne mass defense debuff yemiş gruba mass attack buff atınca aylardır ilk defa öldüm. neyse.

inanılmaz güçlü ailmentlar ya, herkes ilk turnde brainwash yiyince birşey yapamadan öldüm lol.

neyse ileride defans skilleri geliyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

bir gece oncesinde bir soru geliyor mc'e ne tip kizdan hoslanirsin gibisinden orda guzeli secersen ann'la, akilliyi secersen makotoyla takilabiliyorsun.

pro shogi player ve subyanci becky ile de zaman geceribiliyormusuzda bende cikmadi onlar sanirim confidant rank 8 ve uzeri olmasi gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yani bende makoto 5, ann 8 idi. üstüne 8 kawakami, 5 hifune filan vardı ama hem smart hem sexy seçeneğinde aynı makoto ve ryuji çıktı. hiç kimseyle romanceda değildim ayrıca.

forumlarda baktım millet çözememiş, herkesde benzer garip durumlar bendeki gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben smart seçtim ve Ann çıktı. O konuşmanın hiçbir önemi olduğunu sanmıyorum. Büyük ihtimalle romance en önemli faktör, ikinci olarak da relation'ın bir etkisi olabilir. Ben Ann ile romance başlatmıştım ve ilişki düzeyim ondu. Bana kumsalda "I love you" gibi gayet romantik seçenekler çıktı; herhalde romance olmayan karakterle gidince azıcık daha mesafeli konuşmalar oluyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...