Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Herşey Alınır Satılır [PawnShop]

cagrus

Öne çıkan mesajlar

Zincirlikuyu burası kardeş 2 post aşağısı =)

Red said:

kardeş zincirlikuyu 2 durak sonra sen yanlış yerden indin.

"roket adam" said:

Uluslararası Malbuş (MAL100) endeksine göre ucuz kalıyor verdiğin fiyatlar. iPhone kalsın şimdilik bende.

350 tl ye 35-50(yerine göre değişir) malbuş fena değil bence iyice düşün derim
Sosyal ağlarda paylaş

malbuşun yeni ve ismi değişik versiyonu 4,5 tl ister misiniz

"Tatar Ramazan" said:

malbuş varmı çağruş

ozii_x said:

Yahu belki aklımda bile olmayan ama uygun fiyat görünce düşüneceğim bir şey vardır.

e oyunlar indirimden alınmıştır, zaten ikinci eller, her oyunu aynanda oynamak isteyecek birisi olduğunu sanmıyorum, oyunlar eskidi bu kadar eksi tabi ki fiyatı düşürecektir.

ayrıca 0 500gb yeni kasa ps3 bende 850 tl teknosada 950 tl.

nordlydian said:

0 ps3 arıyorum ben teknosa fiyatı olmasın yalnız..

bu arad steam için verdiğin rakap çok düşük.. hayatta satmam artık o kadar edecekse..
Sosyal ağlarda paylaş

akakçeden mi alacaksın kolay gelsin bir sorun çıktımı 1-2 ay yok alet tamamdır :)) burada satılan ürünler benim güvencem altında, pawnshop© teknik ekibi her daim hazırdır.

Xenus said:

http://www.akakce.com/oyun-konsolu/en-ucuz-sony-playstation-3-super-slim-500gb-fiyati,866839.html
Sosyal ağlarda paylaş

Elime nereden geçeceğine bağlı. 600 tl de olabilir 1000 tlde.

ozii_x said:

Bu konu ileride çok değerlenecek yer kapıyoruz şimdiden.

Ciciş iphone 5 kaça sende kelepir ama.

ninja olmadığımı söylemiştim zaten ben ninja falan ııh uzağım öyle konulara :/ bu pawnshop amerika'daki pawnshopun franchisesidir. internet hizmetimiz olmadığı için gidip kendiniz görebilirsiniz amerika'daki dükkanımızıda adres isteyene öm den yollayabilirim.

Akito said:

Cagrus ninja değil yalniz 5 gün önce açtığı konuda öss puanı falan söylemiş. Bu pawnshop kimin vs biraz güven vermesi gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...