Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

^-^

Tapinakci

Öne çıkan mesajlar

Tapinakci said:

Babacum yada bir baskasi her kisi ne kadar kotu davranmissa o gun iste maskenin dustugu gun bunlarin hepsinin intikami alinmis oldu. Kimse bana sormasin neden yada nicin diye. Entellektuel olarak geciniyorsunuz ama hicbirsey degilsiniz aslinda. Birbirinizi kirip birbirine ego taslamaktan baska.
Denwa olarak hakir gordugunuz adam paticiki ayaklarinin altinda 6 ay dolastirdi. ^-^ Ninjalarin intikami agir ve aci olur
Sayounara.

Ilgili topic
Intikamin baslama sebebine neden olan topic
http://forum.paticik.com/read.php?15,4824266,4824908#msg-4824908
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 kere yazdım sildim. olay troll zannederken tebrik etmiştim insanları kendine inandırmış diye. şimdi ise üzüldüm ve içim burkuldu, kanada gibi bir ülkede yaşıyormuşsun, sana tavsiyem en kısa sürede profesyonel yardım almandır psikolojik olarak çünkü sen paticik ismine sahip bir forumdaki yazılan şeylere kin güdüp, aylarca peşini bırakamıyorsan hastalıklı bir beyine sahipsin demektir, hayatta hiçbir şeyle cope edemezsin.

yardım al.
Sosyal ağlarda paylaş

Tapinakci said:

Babacum yada bir baskasi her kisi ne kadar kotu davranmissa o gun iste maskenin dustugu gun bunlarin hepsinin intikami alinmis oldu. Kimse bana sormasin neden yada nicin diye. Entellektuel olarak geciniyorsunuz ama hicbirsey degilsiniz aslinda. Birbirinizi kirip birbirine ego taslamaktan baska.
Denwa olarak hakir gordugunuz adam paticiki ayaklarinin altinda 6 ay dolastirdi. ^-^ Ninjalarin intikami agir ve aci olur
Sayounara.

Ilgili topic
Intikamin baslama sebebine neden olan topic
http://forum.paticik.com/read.php?15,4824266,4824908#msg-4824908

bu çok sevimli lan, adım fln geçiyor ^^, entellektüel bir duruşum varmış öğrendiğim iyi oldu

de ben intikam laınmış gibi hissetmiyorum, sadece sevdiğim bir dizinin son bölümünü izlemiş gibiyim "bir sezon daha oynasaydı keşke" diyorum

soulbringer herhangi bir iz bırakmadan aramızdan ayrılmıştı ama şu Ninja-san şaheseriyle gönlümü aldı binlerce teşekkür kendisine

de sana n'oluyor tarraaam?
Sosyal ağlarda paylaş

İlk ortaya çıktığında attığı ÖM.

"Ninja ÖM" said:

Beni bugun cok kirdiklari icin boyle bir son tertipledik
size belirtme sebebim Aikido ve Japon hayatini anlamanizdan dolayidir Black sama. Tekrar hayatinizda ve sanatanizda basarilar dilerim.

Han. ( Bu bir sirdir kimse ile paylasmayiniz.)

İşsiz adam, ben ne yaptım sana beni niye hala ayakta öpmeye çalışıyorsun ahah. Koca paticikte beni mi düşman belledin. Neyseki hassiktir lan diye cevap yazmıştım.

Bu arada,bir forumda laf yeyip yıllarca içine atıp, sanal isimlerden intikam almak?
Amerikan filmlerinde sporcuların dövüp dolaba kapattığı çocuklar bile bu kadar loser olamıyor abi.

:(

Paticik yine ilginç şeyler gösterdi. İyi ki üyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...