Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

durdum durdum bende hiç oynamayacağım walking dead'i aldım. olsun dursun kenarda

walking dead alınmaz mı yaw? 1 hafta önce bitirdim keşke bitmeseydi diyorum hala. bi şans tanı bence

ama steam summer sale olayının bitmesi iyi oldu. hangi arada aldıysam 9 tane oyun almışım bazılarını install bile yapmıycam büyük ihtimal. bağımlılık benimki
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm neler almışım Endless space+Disharmony 11.89
Tomb raider underworld 0,80
M&m shades of darkness + danse macabre 18,38
Dust 7,49
Don't starve 8,99
Fallen enchantress ve Evoland 12,48
Sleeping dogs 6,24
Sang froid + Van helsing 12,58
Puzzle quest 2 2,49
Divinity Anthology 10,19

91,53 ile kapadım =p Alacak birşey yok diyipde yukarıdakileri almakda ayrı bir beceri tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bereketli bir Steam Sale yaşamanın çoşkusuyla bugün bayramın son gününü idrak ettik aziz kardeşlerim, başlığımızda zaten 120 sayfaya ulaşmış bulunmakta.
Sizlerden ricam, birlik beraberlik içinde olmamız gereken şu günlerde, bu tps şu fps o rts demeden ayrı gayrı yapmadan aldığınız oyunları sevmenizdir, alıp alıp bir köşeye atmamanızdır, daha nice Steam Sale başlıklarında buluşmak üzere derken alayınızı gözlerinden öperim ulaasdaasd
Sosyal ağlarda paylaş

3 dolar harcadım kendim, bi de kartlardan gelenlerle 15 dolar civarı harcadım galiba.

2 senedir bir steam sale'da ilk kez bu kadar az para harcadım. gurur duyuyorum kendimle.

yoksa almayı ciddi düşündüğüm oyunların listesi şurada :D çoğu da güzel indirime girmişti. tepedeki 10-11 taneyi ileride kesin alacağım gibi bir şey.

kentucky route zero
prison architect
Kerbal Space Program
super house of dead ninjas
reus
endless space gold
sang froid
van helsing
lego batman2
of orcs and men
gun point
retro city rampage
blade symphony
nation red
sanctum 2
remember me
the swapper
blood bowl chaos edition
kinetic void - meh
dead pixels
Legend of Grimrock
Drakensang
tomb raider full pack
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundaki gameplay zaten zaman sınırına göre değil mi. 30 dk ile başlıyorsun achivementları felan yapınca bir kaç 30dk oyunla 1 saatlik oyun açılıyor. Bu sefer yine 1 saatlik oyunlarda chivementlarla uğraşıyorsun felan. Ben gog dan god mode oyun güzel olur diye tam fiyata aldım pişman oldum. Tamam bir cuma gününü güzel geçirtti ama o kadar yani =P
Sosyal ağlarda paylaş

olmaz olmaz demeyin, imzlaayın, bakarsınız rusya gibi 3'te 2 fiyatına almaya başlarız oyunları :D

https://www.change.org/tr/kampanyalar/steam-valve-corporation-turkish-lira-support-for-steam#share

@darksun: 2 saate kadar çıkıyor galiba di mi o olay? bi de limitsiz oynama da var bir şeyleri achieve etmeye çalışmadan?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet kaş yaparken göz çıkabilir, sonra oturup bir bardak soğuk su içirtmesinler.

Xenus said:

EU fiyatlandırması çekmesinlerde

valla ne euro kullanıyoruz, ne ekonomimiz avrupa ile bir, rusya tam eş yani bizimle esasında. o yüzden o civar fiyatlarda olmalı. euro yaparlarsa satamazlar ki daha pahalı olacağı için, o kadarını biliyordır eminim ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...