Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninjanin maske düştü

Akito

Öne çıkan mesajlar

Pati'nin troll'u, normal hayatta sergileyemedigi gercek kisiligini ya da olmak istedigi karakteri foruma dokenlerden fazlasi degil ya.

Gerci sadece Pati icin gecerli bisey olmasa gerek.

Ha bir de;

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/001/072/Trollface.png

Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Pati'nin troll'u, normal hayatta sergileyemedigi gercek kisiligini ya da olmak istedigi karakteri foruma dokenlerden fazlasi degil ya.

Gerci sadece Pati icin gecerli bisey olmasa gerek.

Ha bir de;

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/001/072/Trollface.png

Ne kadar para ödedin bana geldiğinde tim kaç milyar senet imzalattılar?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Umut dis kullanmaz ki cemcuk agizda.

(Not: konular karismis lel)

Ama silmiyorum ki ibret olsun

abi esh'in şu ufacık bir hatası ile başladı herşey fasdf

sorun yok konunu değişmesinde de durduk yere sequo postu görüyoruz. o kadar baydı ki artık cevap atasım gidecek hiç laf atamayacağım artk diye korkuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

screwy said:

copry said:

Parayla zeka alınabilse keşke
aushfuahsdufh cok iyi bu

Paran var ama aptalsın temali 7 yaş üstü herhangi birinin yazabileceği gayet sıradan bi cümle.

Ayrıca onca para babadan miras kalmadığına göre var adamda bi şeyler. Başarı kıstası olarak alınıp başarıdan dolayı zeki diyebiliriz yani.

Sequ sen uğraşma ya bunlarla hallediyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

screwy said:

copry said:

Parayla zeka alınabilse keşke
aushfuahsdufh cok iyi bu

Paran var ama aptalsın temali 7 yaş üstü herhangi birinin yazabileceği gayet sıradan bi cümle.

Ayrıca onca para babadan miras kalmadığına göre var adamda bi şeyler. Başarı kıstası olarak alınıp başarıdan dolayı zeki diyebiliriz yani.

Sequ sen uğraşma ya bunlarla hallediyorum ben.
hangi bilgisayar parcan eskidi soyle de seko abin yenilesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cipeti de savundum, ninjayi da, kuddusiyi de, noyzurayi da ama sequoyu savunurken hep böyle suçlanıyorum. Komikli olsa ehehe diyip geccem de hırslı bir şekilde yaziliyormus gibi geliyor.

Iyi hissettirecek şekilde küfür dahi etseniz karışmam ama 7 yaş argümanı kötü lan.
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

"hayati tehlikesi yok" ise para ödüyorsun özel acillerde. Eskiden acil olunca ödemiyordun ama insanlar kullandı o açığı götü ağıran özel acile gitti.

Ayrıca ne alaka aq ninjayla hastane acilinin ya

tedavi görüyorsan acil yahu

bak;

"Hastanın acil haller nedeniyle sağlık hizmeti sunucusuna başvurması ve acil halin sona ermesi halinde, acil halin sona erdiğine ve müteakip işlemlerin ilave ücrete tabi olduğuna ilişkin hastaya/hasta yakınına SUT eki “Acil Halin Sona Ermesine İlişkin Bilgilendirme Formu” (Ek-4/C)’nin kullanılarak, yazılı ve imza karşılığı bilgi verilmesi zorunludur."

sgk.gov.tr den alıntı

edit2; sanırım böbrek taşı "hayati risk" değil
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...