Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ninjanin maske düştü

Akito

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

copry said:

Bilmeden konuşmayı huy edinmişsin .

Patronlarımı tanıyormuşsun ya sor istersen. Diş bölümlerinde muayene ücretsiz bütün acıbademlerde zira

Geciniz pembe hayallerinizden dener goruruz. Medicakparki tercih ediyorum ben sahibide aileden olur problemi olan varsa medicalparkta senin yapacagin kiyagin 50 katini yaparim hastane mudurunu arkasina takar her turlu islemini yaptiririm

daha dun gldin istanbula burafaji hastane olaylarinda ahkam kesiyorsun sen 3 kurus maasla calisan bir doktorsun kusura bakma yakinib olmadigi muddetce %40 indirim bile yaoamiyorsub onun icinde kotan var.

ay lütfen medicalparkı tercih et sen hep zaten , bünyem senin gibilere hazır değil ve olmayacak zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

copry said:

Bilmeden konuşmayı huy edinmişsin .

Patronlarımı tanıyormuşsun ya sor istersen. Diş bölümlerinde muayene ücretsiz bütün acıbademlerde zira

Geciniz pembe hayallerinizden dener goruruz. Medicakparki tercih ediyorum ben sahibide aileden olur problemi olan varsa medicalparkta senin yapacagin kiyagin 50 katini yaparim hastane mudurunu arkasina takar her turlu islemini yaptiririm

daha dun gldin istanbula burafaji hastane olaylarinda ahkam kesiyorsun sen 3 kurus maasla calisan bir doktorsun kusura bakma yakinib olmadigi muddetce %40 indirim bile yaoamiyorsub onun icinde kotan var.

inanılır gibi değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha herşey bir yana, acıbademe gittin mi "gel yat bir keselim" moduna giriyorlar direk.

Dipnot; Acile giderseniz ve size "işlemlerim acil değildir bundan sonraki işlemler normal ücretlendirilecektir" benzeri kağıt imzalatmazlarsa para ödemeyin. Ödediyseniz de dilekçeyle geri alın. Zira herkes bir sequo değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...