Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parapsikolojik konu

Ninja

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

Ninja said:

tamam konuyu trolleyerek basardiniz istediginizi. Ozur dilerim hatali ben idim. Bir daha konu acmam Kisisel Bolumune. Cunku artik bu yapilanlar iyice anlamsizlasti. Saygili davraniyorum cocuklukla suclaniyorum. Iyi davraniyorum fake olarak suclaniyorum. Tamam anladim tekrar tesekkur ederim tum yorumlariniz icin.

senin bi suçun yok, ortam çok kötü cidden

asdfadsf
Sosyal ağlarda paylaş

minna kiotsuketene jaaa sayounara minnnaaa^-^

http://forum.paticik.com/thumbnails/dac/b14/e5b/03d/a19/12b/865/25d/da9/379/7f_450xNULL.gif

http://www.youtube.com/watch?v=tBxWwwwkWZ0

sevimlikitsune^-^

http://forum.paticik.com/thumbnails/dac/b14/e5b/03d/a19/12b/865/25d/da9/379/7f_450xNULL.gif
Sosyal ağlarda paylaş

Ninja said:

nasil bir bedene sahiptiler?

ilk iletişimimde beni istanbuldaki odamın evinden saat yönünde kendi etrafımda döndüre döndüre kendi alanlarına yukarı doğru çektiler. bu işlem başlarken odamın duvarları şeffaflaşarak siyah rengine bütündü tüm gerçekliğimle birlikte ve onların alanına geldiğimde siyah renkten onların gerçekliğinin şeklini aldı.

tüm hayretime rağmen sarsılmadan olayı sevinçle karşıladım. onların alanı her ne ise oraya summonlanmıştım . yerden yükseliği 1 metre yüksekliğinde bir platformun üzerinde yatıyordum. başımı biraz kaldırıp önüme baktığımda bir tane cyan rengi alien vardı. bulunduğum platformdan 1.5 metre uzaklıktaydı. ona gülümsedim ve bir anda vucudu hiç hareket etmeden yanıma havada süzülürcesine yaklaştı.

İçimde büyük bir sevgi ve enerji yükseliği hissettim. ve tekrar hiç kıpırdamadan geriye uzaklaştı. Bu esnada tüm gerçekliğim tekrar siyah renge dönüşürken saat yönünün tersine doğru döne döne aşağı indim .

Görüntüleri yukarıdaki resimdekine benziyordu fakat kıyafetleride vucudlarını sarıyordu ve ten renkleriyle aynıydı. boyu 1.80 civarı idi. Muhtemelen atalarımın soyu alan Arcturus gezegeninden akrabalarımdandı.

bu olayı yaşadıktan sonra istanbuldaki Sirious Ufo ve Uzay Araştırma merkezine gittim. http://siriusufo.org/

Orasının kurucusu ve başkanı Haktan Akdoğan ile görüşüp yaşadığım durumu anlattım. Kayıtlarımı arşivlerine ekledi ve bana yaşadığım şeyin ne olabileceğine dair fikirler sundu.

Öncelikle yaşadığım durumun bana bir takım modifiye uygulamaları ve içimde zamanla aktive olucak birşeyler eklenebildiğini belirti. Bu eklenen şeyler ise benim faydama şeyler olduğundan söz etti. Bunun dışında bizim gerçekliğimize göre çok tuhaf karşılanabilecek bazı süreçlerden geçmiş olacağımı belirtti. Bunları o dönemki zihinsel durumumda hatırlamam , dünyadaki yaşamıma normal bir şekilde devam etmeme engel olabilecek travmalara neden olabileceğinden dolayı hafızamın bir teknik ile üzeri örtülerek sadece gittiğim ve döndüğüm anları hatırlayabileceğim şekilde ayarlandığından bahsetti.

Eğer dilersem beni bir hipnoz seansına alıp hatırlayamadığım kısımlarında kaydını almak istediler. Bende sadece video kaydı alınırsa ve bir kopyası bende kalması şartı ile bunu yapabilirim dedim. Onlar da bunu kabul etmediler. Dünya dışı varlıkların benim hatırlamamı sağladığından dolayı onların kararına karşı çıkmak istemediler.

Bir olayı anlatmam bile çok uzun sürdü fakat sizin ilginizi çekebileceğini düşündüğümden olabildiğince ayrıntılı anlatmaya özen gösterdim.
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

medyumluk var mi simdi sende noyan

Hayır. Başka varlıklara kanallık yapmak ilgi alanıma girmiyor. Kendi varlığım kendi kendisini ifade etmeye yoğunlaşmak birincil önemliyette. Dünya ya da boyut dışı varlıklar onlar benimle iletşime geçmek istemedikçe ben iletişim talep etmiyorum.

Sadece kendi hizmetimde olan varlıklar ile konuşuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

noyan kaliten dusuyor

kaliteme dair başkalarının değerlendirmeleri bana bir etkisi yok. Ama güzel sözlerle onure olurum. Benim için önemli olan kendimi sınırsızca ve rahatlıkla her türlü ifade edebilmem yani kendimi gerçekleştirmemdir. Bunun ise akıl ile kavranabilecek bir sınırı yok. Bu yüzden çok kafa yorup tatsız yorumlarla kendini boğma. Keyfine bak , gül geç.
Sosyal ağlarda paylaş

kendi beyninizin kurbanı olmayın lütfen. önce bilimsel olarak bir bilgi edinin sonra diğerlerine bakın.

nedense hep eğitim düzeyi düşük insanların başına geliyor bunlar.

dünyada birçok şeyi açıklayabiliyoruz artık insan ırkı olarak. anlaşılmayan durumları elinizdeki veriyle açıklamayla çalışırsın anlamadığın için bir inanca uydurarak değil.

pozitif bilimin sunduğu bilgiye ulaştıkça dünyanın ne olduğunu anladıkça bu tip olaylara yüklediğiniz anlamlar kaybolacak emin olun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...