Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parapsikolojik konu

Ninja

Öne çıkan mesajlar

evet benim çok var. hatta açıkçasını söylemem gerekirse bir ayağım normal dünyada ve diğeri ise farklı bir alemde.

ilk olarak 3 yaşıma dair anılarım başlıyor. Tuhaf yaratıklar görüyordum ve benimle ilgileniyorlardı hep.

SOnra ergenlik dönemime girerken Ay bir gece meditasyon yaparken adeta metrelerce yakınıma gelmişti. Sonrasında bir kırılma yaşadım ve mod değiştirir gibi boyut değiştirme olaylarına girdim kontrolsüzce.

Yaşadığım olaylar büyük bir dehşet uyandırıyordu. Korkumdan dolayı herşeyden vazgeçmek üzereydim çünkü yaşadıklarım dünya ötesinde çok dehşet doluydu . en azından bana o zamanlar öyle geliyordu.

Korkumdan herşeyden vazgeçmeden önce ilginç bir şekilde bir usta beni farkedip eğitmek istedi ve 16 yaşımda onun öğrencisi oldum.

Sonrasında önce büyücü halamın yanında bir süre eğitim gördükten sonra. 3 kişilik ilk metafizik çalışma grubumu kurdum ve bir süre birlikte denemeler ve çalışmalar yaptık .

18lerime gelirken çok aşık olduğum kız arkadaşım kan kanseri olunca şifa üzerine çalışmaya başladım.

20lerime Metafiziğin günlük hayatta kullanımları olarak manipülasyon ve zihin kontrol mekanizmalarına karşı doğal bir yatkınlığım vardı.
Sonra kendimi iyice bozdum ve çok saçmaladım. Enerjinin tam tersi ile ilgilenmeye başladım. Bir süre sonra kendi kendimi tüketip kapattım .

bu esnada bir defa ufolar tarafından kaçırıldım.

bir kaç defa evrenimizin dışından varlık gruplarının teklifleri oldu bana.

---------------------drug free-------

sonrasında madem teknoloji , madem iksir diyerekten doğanın ve bilimin bizlere sunduğu olanaklardan faydalanarak yardırmaya başladım.

zihnin normal çalıştığı günlük mode dışında farklı koşul vites ve modlarını defalarca denedim. zaman'ın dairele geçiş yaptığı bir boyut kapısından girebilmeye başladım.

Çok yüklü miktarda enerji ve huzura dünyada taşıyıcılık yapıyorum. Görevlerimin farkındayım ve buna uygun olarak yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:

Uzaylı falan da oluyo x-files'da olm, paranormal başlığı altında. Neyse işte...

Şöyle bi durum var:
wiki said:

Critics state that methodological flaws can explain any apparent experimental successes and the status of parapsychology as a science has been vigorously disputed.

Parapsychologists study a number of ostensibly paranormal phenomena, including telepathy, precognition, clairvoyance, psychokinesis, near-death experiences, reincarnation and apparitional experiences.

öğrende gel bidahakine.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

evet benim çok var. hatta açıkçasını söylemem gerekirse bir ayağım normal dünyada ve diğeri ise farklı bir alemde.

ilk olarak 3 yaşıma dair anılarım başlıyor. Tuhaf yaratıklar görüyordum ve benimle ilgileniyorlardı hep.

SOnra ergenlik dönemime girerken Ay bir gece meditasyon yaparken adeta metrelerce yakınıma gelmişti. Sonrasında bir kırılma yaşadım ve mod değiştirir gibi boyut değiştirme olaylarına girdim kontrolsüzce.

Yaşadığım olaylar büyük bir dehşet uyandırıyordu. Korkumdan dolayı herşeyden vazgeçmek üzereydim çünkü yaşadıklarım dünya ötesinde çok dehşet doluydu . en azından bana o zamanlar öyle geliyordu.

Korkumdan herşeyden vazgeçmeden önce ilginç bir şekilde bir usta beni farkedip eğitmek istedi ve 16 yaşımda onun öğrencisi oldum.

Sonrasında önce büyücü halamın yanında bir süre eğitim gördükten sonra. 3 kişilik ilk metafizik çalışma grubumu kurdum ve bir süre birlikte denemeler ve çalışmalar yaptık .

18lerime gelirken çok aşık olduğum kız arkadaşım kan kanseri olunca şifa üzerine çalışmaya başladım.

20lerime Metafiziğin günlük hayatta kullanımları olarak manipülasyon ve zihin kontrol mekanizmalarına karşı doğal bir yatkınlığım vardı.
Sonra kendimi iyice bozdum ve çok saçmaladım. Enerjinin tam tersi ile ilgilenmeye başladım. Bir süre sonra kendi kendimi tüketip kapattım .

bu esnada bir defa ufolar tarafından kaçırıldım.

bir kaç defa evrenimizin dışından varlık gruplarının teklifleri oldu bana.

---------------------drug free-------

sonrasında madem teknoloji , madem iksir diyerekten doğanın ve bilimin bizlere sunduğu olanaklardan faydalanarak yardırmaya başladım.

zihnin normal çalıştığı günlük mode dışında farklı koşul vites ve modlarını defalarca denedim. zaman'ın dairele geçiş yaptığı bir boyut kapısından girebilmeye başladım.

Çok yüklü miktarda enerji ve huzura dünyada taşıyıcılık yapıyorum. Görevlerimin farkındayım ve buna uygun olarak yaşıyorum.

abi....
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bu uzaylılar tarafından kaçırılma olaylarına inanıyorum nedense ya?

yani mantıklı geliyo bana.

çok fazla bu tip belgesel izlediğimden de olabilir aslında bu.

ama kötü ruh tarzı şeylere inanamıyorum bir türlü. beynin oynadığı oyunlar gibi geliyor o durum bana. beynin kısa devre yapması gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bir akşam bir şişe kırmızı şarap bitirdim. sonra midem bozulunca gittim tuvalete kustum ve yattım.

yattım ama rüya vs. görmedim hiç böyle uyku ile uyanıklık arasında bir bilinç halinde yatakta duruyorum. benim tavandaki lambanın kablosu kırık olduğu için çalışmaz bir senedir yan aydınlatma kullanıyorum. bir anda birisi sanki odaya girmiş gibi hissettim kapının yanından ÇIT diye bir ses geldi yani tavan lambasını açacak düğmeye basma sesi geldi bunu çok net bir şekilde duydum yaklaşık on dakika uyanma evresinde bekledim. bir anda uyandım ve baktım tavandaki lamba yanıyor.

gittim evde herkese sordum sizmi yaktınız diye yok dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili Ninja sama bildiğim kadarıyla Japonyada yaşıyan insanların büyük bir bölümü ateist. Herhangi bir tanrı inanışları yok. Bilimin gösterdiği ve kanıtladığı fact'ler doğrultusunda ilerleyen bir toplum diye biliyorum. Yani bu batıl inanışları olmadığı anlamına da geliyor. Bu durumda merak ettiğim konu, Japonya'da parapsikolojik olaylar toplum tarafından tartışılıyor mu ya da rabet görüyor mu? Aydınlatırsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...