Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

parapsikolojik konu

Ninja

Öne çıkan mesajlar

BlaCk said:

Sevgili Ninja sama bildiğim kadarıyla Japonyada yaşıyan insanların büyük bir bölümü ateist. Herhangi bir tanrı inanışları yok. Bilimin gösterdiği ve kanıtladığı fact'ler doğrultusunda ilerleyen bir toplum diye biliyorum. Yani bu batıl inanışları olmadığı anlamına da geliyor. Bu durumda merak ettiğim konu, Japonya'da parapsikolojik olaylar toplum tarafından tartışılıyor mu ya da rabet görüyor mu? Aydınlatırsan sevinirim.

youtube yaziniz horror programs jp tv 100 lerce olay var ve inanis olarak sayisiz oni cesiti var parapsikoloji bilimdir. Ayrica Japonlar Atheist degildir turlu ve aciklanmasi gizlenen dinlere inanirlar. Yani gelip size tum acikligi ile dinini aciklayacak bir Japon bulamazsiniz bana soruldugunda da yuzeysel anlatirim. Cunku biz dinle ovunmeyi degil dini kendimizce ic huzurumuzda uygulamayi benimseriz.

lord_gorthaur said:

*VARLIK* bir kadına benziyordu, 5 dakka yatakda kaldım. çıkamadım olayın şoku ile.

Peki daha sonra bir etkilesim yasadiniz mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

japonların çoğu budisttir.

müslümana göre hepsi atayis tabii.

Yaw he he.

Country This is a range of percentages for non-believers in God

Sweden 46-85%

Denmark 43-80%

Norway 31-72%

Japan 64-65%

Czech Republic 54-61%

Finland 28-60%

France 43-54%

South Korea 30-52%
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Tarumar said:

Yaw he he.

Sweden 46-85%

Denmark 43-80%

Norway 31-72%

Japan 64-65%

Czech Republic 54-61%

Finland 28-60%

France 43-54%

South Korea 30-52%

bunu böyle alt alta yazınca olmuyor kaynağını yaz biz inceleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Tarumar said:

Yaw he he.

Sweden 46-85%

Denmark 43-80%

Norway 31-72%

Japan 64-65%

Czech Republic 54-61%

Finland 28-60%

France 43-54%

South Korea 30-52%

Siz anlamak istemeyip Gaijinlerin yaptigi arastirmalarla onume sunuyorsunuz. Size ne diyebilirimki ozaman bosuna demekki var Tera ve Jinja larimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

Black-ice said:

istatistiklere göre yarısı ateist falan japonyanın.

hangi kaynak bu? ben bizzat japon hocam ile konuştum kendisi müslümandı mesela ama çoğunluk budist derdi.

http://www.atheistscholar.org/atheistpsychologies/atheistdemographics.aspx]

http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/files/2013/05/atheism-map.jpg]
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

evet benim çok var. hatta açıkçasını söylemem gerekirse bir ayağım normal dünyada ve diğeri ise farklı bir alemde.

ilk olarak 3 yaşıma dair anılarım başlıyor. Tuhaf yaratıklar görüyordum ve benimle ilgileniyorlardı hep.

SOnra ergenlik dönemime girerken Ay bir gece meditasyon yaparken adeta metrelerce yakınıma gelmişti. Sonrasında bir kırılma yaşadım ve mod değiştirir gibi boyut değiştirme olaylarına girdim kontrolsüzce.

Yaşadığım olaylar büyük bir dehşet uyandırıyordu. Korkumdan dolayı herşeyden vazgeçmek üzereydim çünkü yaşadıklarım dünya ötesinde çok dehşet doluydu . en azından bana o zamanlar öyle geliyordu.

Korkumdan herşeyden vazgeçmeden önce ilginç bir şekilde bir usta beni farkedip eğitmek istedi ve 16 yaşımda onun öğrencisi oldum.

Sonrasında önce büyücü halamın yanında bir süre eğitim gördükten sonra. 3 kişilik ilk metafizik çalışma grubumu kurdum ve bir süre birlikte denemeler ve çalışmalar yaptık .

18lerime gelirken çok aşık olduğum kız arkadaşım kan kanseri olunca şifa üzerine çalışmaya başladım.

20lerime Metafiziğin günlük hayatta kullanımları olarak manipülasyon ve zihin kontrol mekanizmalarına karşı doğal bir yatkınlığım vardı.
Sonra kendimi iyice bozdum ve çok saçmaladım. Enerjinin tam tersi ile ilgilenmeye başladım. Bir süre sonra kendi kendimi tüketip kapattım .

bu esnada bir defa ufolar tarafından kaçırıldım.

bir kaç defa evrenimizin dışından varlık gruplarının teklifleri oldu bana.

---------------------drug free-------

sonrasında madem teknoloji , madem iksir diyerekten doğanın ve bilimin bizlere sunduğu olanaklardan faydalanarak yardırmaya başladım.

zihnin normal çalıştığı günlük mode dışında farklı koşul vites ve modlarını defalarca denedim. zaman'ın dairele geçiş yaptığı bir boyut kapısından girebilmeye başladım.

Çok yüklü miktarda enerji ve huzura dünyada taşıyıcılık yapıyorum. Görevlerimin farkındayım ve buna uygun olarak yaşıyorum.

noyan kendine gel.
tamam buyu in cin vs eyvallah da ufa muhabbetine girmeyeydin iyidi.
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Tarumar said:

diyorum işte bu hristiyan ve müslümanlara göre şintoistlerin, budistlerin hepsi atayiz. bunlara din sormayacaksın kafa fatal error veriyor.

of ne gereksiz adam dolmuş

kes

bu noob geldi karıştırdı ortalığı. konuyla alakasız din tartışmasına çevirdi güzelim konuyu.
Sosyal ağlarda paylaş

BlaCk said:

Tarumar said:

diyorum işte bu hristiyan ve müslümanlara göre şintoistlerin, budistlerin hepsi atayiz. bunlara din sormayacaksın kafa fatal error veriyor.

of ne gereksiz adam dolmuş

Ozur dilerim ama gereksizce konuyu dine ceken sizdiniz. Ben parapsikolojik yasanmisliklari soruyorum lutfen konuyu dine cekmeyiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...