Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sabah sabah telefonum çaldı

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

SELAMINALEYKÜM ŞEVKİ BEY
diye

bir türlü idrak edemedim yeni de uyanmışım sesim geliyor mu diyip duruyor kadın tabi hangover birisini beklemiyordu.
(4 kelimenin 5.si inşallahtı)
Adınız soyadınız bu bu diymi dedi, evet dedim. (buraya kadar yaklaşık bir dakika sürdü bu konuşma benim idrak edemeyişimle de alakalı biraz)
Biz bilmemnere şeyinden arıyoruz 3aylar dolayısıyla bir kuran kampanyamız var sizin bir dakikanızı alabilir miyim dedi
İlgilenmiyorum diyince suratıma kapattı

Nerden aldılar lan bunlar numaramı adımı soyadımı?
Sosyal ağlarda paylaş

Numaramı paylaşmamaları için falan yapabileceğimiz herhangi bir şey yok mu?

Sequo said:

Nangi head? Adam fakir olm 5 milyonluk adami nerden tanicak hayallerle yasiyorsunuz

Seque gözünü sevim bir film şirketi falan bişey kur tiyatro kur bak özelleşiyor da tiyatrolar iyi para gelir bir ünlü oynatsan bir de az yarımsı ünlü
Sosyal ağlarda paylaş

GwindonSurion said:

Numaramı paylaşmamaları için falan yapabileceğimiz herhangi bir şey yok mu?

Sequo said:

Nangi head? Adam fakir olm 5 milyonluk adami nerden tanicak hayallerle yasiyorsunuz

Seque gözünü sevim bir film şirketi falan bişey kur tiyatro kur bak özelleşiyor da tiyatrolar iyi para gelir bir ünlü oynatsan bir de az yarımsı ünlü

Kanka ım dilersen sahin k yı unlu senide yarı unlu olarak alıp aranızda bir film cevirebilirim ne dersin. Evet dediğini duyar gibiyim
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

bankasında 5 milyondan fazla olan adamınkini de paylaşıyorlar valla, sen "özel" olduğun için seni ayrı kefeye koymuşlardır.

yemin et?

bankacılık kanunundan haberiniz var mı diye merak etmekteyim zaman zaman. yoktur gerçi de.

"...Genel hatlarıyla ifade edilmek istenirse, müşteri sırrı, bankanın müşteri ile olan ilişkisinden ve bankacılık işlemleri çerçevesinde müşteriyle yaptığı işlemler nedeniyle ortaya çıkan bilgiler olarak tanımlanabilecektir. Bu kapsamda, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 4.maddesinde sayılan bankacılık faaliyetleri kapsamında sunulan her türlü hizmet nedeniyle bankanın öğrendiği müşterilerine ait bilgiler ile müşteriye verilen hizmete ilişkin bilgiler müşteri sırrı olarak kabul edilecektir..."

http://www.tbb.org.tr/Dosyalar/Arastirma_ve_Raporlar/bankacilik_mevzuati_kapsaminda_banka_ve_musteri_sirri.pdf

edit2; hapis cezası var sırrı açıklarsan. buna kişisel bilgiler dahil. bankadan ayrılsan bile bu konudaki sorumluluğun bitmiyor hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

bingildak said:

bankasında 5 milyondan fazla olan adamınkini de paylaşıyorlar valla, sen "özel" olduğun için seni ayrı kefeye koymuşlardır.

yemin et?

bankacılık kanunundan haberiniz var mı diye merak etmekteyim zaman zaman. yoktur gerçi de.

"...Genel hatlarıyla ifade edilmek istenirse, müşteri sırrı, bankanın müşteri ile olan ilişkisinden ve bankacılık işlemleri çerçevesinde müşteriyle yaptığı işlemler nedeniyle ortaya çıkan bilgiler olarak tanımlanabilecektir. Bu kapsamda, 5411 sayılı Bankacılık Kanunu’nun 4.maddesinde sayılan bankacılık faaliyetleri kapsamında sunulan her türlü hizmet nedeniyle bankanın öğrendiği müşterilerine ait bilgiler ile müşteriye verilen hizmete ilişkin bilgiler müşteri sırrı olarak kabul edilecektir..."

http://www.tbb.org.tr/Dosyalar/Arastirma_ve_Raporlar/bankacilik_mevzuati_kapsaminda_banka_ve_musteri_sirri.pdf

edit2; hapis cezası var sırrı açıklarsan. buna kişisel bilgiler dahil. bankadan ayrılsan bile bu konudaki sorumluluğun bitmiyor hatta.

gerçek dünya seni bekliyor* :)
Sosyal ağlarda paylaş

ben de saçmalamayın diyorum. butik banka tarzı yerler belki bunu yapar ama gerçekten diğer bankaların böyle saçma yerlerden para kazanmaya ihtiyacı yok. bunu bir anlayabilseniz şehir efsanelerine daha az inanırsınız.

edit; yakalanıp ceza alma riskini göze alan arızalı çalışanları saymıyorum tabii. ona bakarsan müşteri parasını alıp harcayan da var lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...