Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Allah belanı versin Vatan bilgisayar

telnedim

Öne çıkan mesajlar

Tarumar said:

vatan ın müşteri hizmetleri sanalmarketim in on katı daha iyidir. o konuda bir sıkıntın olmasın. telefon açıp sorarsan daha iyi cevaplar veriyorlar.

sanalmarketim sattığı ürünün arkasında durmaz öyle bir sıkıntıları var vatan ise bu konuda çok iyi.
sanalmarketimden 4-5 sene önce aldığım bi ekran kartını donanım hatası olmamasına rağmen sorgusuz sualsiz değiştirmişlerdi valla.
Sosyal ağlarda paylaş

Litminov said:

Ben Vatan'dan avanslı bir tablet aldım 2-3 gün içinde gelirler dendi. 3 hafta sonra gelmişti. Hergün aradım nerde nerde diye her seferinde bilmiyoruz dediler. Tablet geldi kutuda siyah yazıyor gri renk ortasında da 1 tane ölü piksel..

Bu yine iyi kart yenilemelerde bile kartım kullanım dışı kaldıktan 2hafta sonra gönderiyor garanti bankası

4 kez kart yenileme sürecim oldu garanti ile hepsi fix küfür kafir ederekten çözdüm problemimi. Bis bir. Banka kendileri
Sosyal ağlarda paylaş

Bujinkan said:

Seru said:

elim kesildi, nereye başlık açıp yardım isteyebilirim? ne sürmem, nasıl pansuman yapmam lazım.

Bu biraz saygisizlik ve bunu bilerek yapti iseniz saygisiz oldugunuzu gostermekte. Gerge sama onu iyimser olarak sormustu. Bu sebeble bu saygisizligi surdurmeyiniz.

bu kesilme yardim mesajini Gerge sama yazmisti. eger anlamamayi surdurecek iseniz basarilar dilerim
^-^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...