Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Finansbank baydi artik

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi boşver reklamı yapsan ne olcak. Enpara gayet güzel bir hizmet.Ben piyasada bireyselin den tut kurumsalına kadar piyasada kim hangi oranı alıyor biliyorum ve enparanın oranları gayet yüksek. Döviz işlemlerinden şubelere göre daha iyi kurla yapıyorsun uğraşmadan kasmadan. Kullanan kullanır kullanmayan şubeye gitmeye devam etsin zaten
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Bu arada jetonum yeni düştü. Siz Günlük faiz %9 deyince 100 tl nizin yarın 109 tl olacağını mı anladınız!!!

Şurda yazmıştım

fenn said:

liberal said:

oha 9.75 faiz mi veriyor bunlar?

Günlük 9
32 gün 9,75
46 gün 9,9
92 gün 9,9
181 gün 9,9

başka seçenek yok. Örneğin 60 gün yatıracağım seçeneği yok gördüğüm kadarı ile

http://www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli

Bankaların verdiği 5-6-7-8-9 rakamlarının yıllık olduğunu mu yazalım !!!

ben de onu anlatmaya çalışıyorum, millet 100 e 109 olacak sanıyor günlük sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

bu gibi durumlarda sikayetvar en iyi çözüm. bana da hattım avea olmasına rağmen turkcell ve vodafone reklamları geliyordu şikayet ettim ilgilendiler artık gelmiyor.

konuya yazmıştım da konu dağılmış. enpara'daki faiz olayını bilmem ancak herhangi bir işlem ücreti almadığı için kullanıyorum havale ve internetten alışveriş kolay oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
2 aydır kullanıyorum enpara harika icat. müşteri hizlerini arıyorsun sadece 2 seçenek var asdfgadsd biri kayıp çalıntı diğeri direk görüşme. ve her aramamda 1 dakika geçmeden karşımda temsilci vardı.

ücret almıyor. faizleri yüksek. internet bankası çok çok çok sade ve güzel tasarımlı. ben sevdim şahsen. maaşı direk oraya atıyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi forumu okusa şu enpara bana komisyon verir heralde.

umut sarıkayanın berlin övenleri gibi enpara övüyordum bir ara. çok güzel valla. şimdi kredi kartı da çıkaracaklar galba onu bekliyorum bakalım geçen anket yapmışlar talbep var mı diye.

olm netten bişey alıosun yüzde 20 geri veriyolar şaka gibi. n11, vatan indirimiyle falan birleştirince tam mezarcılık oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

enpara hizmetinde gerçekten hiçbir hesap işletim ücreti yok değil mi? ben sadece kredi kartı olarak enpara'yı kullanmayı düşünmeye başladım, sitesinde de yok diyor ama inanamıyor insan tabi :)

yok bi ücret falan.

limit vadesiz hesabında ne kadar para varsa o. hesapta para yoksa harcama da yapamıyorsun.

ben de şunu soracaktım babs. internetten harcamada 20% indirim olayı. ayda 500 TL'ye kadar. 31 aralık son. buraya kadar tamam.

peki o 500 TL harcamalar toplamı için mi? yoksa tek adet harcama için mi? aktif olması için birşey yapmamız lazım mı yoksa ay sonunda otomatik mi düşecekler?

1 tane SSD aldım bu ay, aralık'da da birşey alacağım da, ona göre şeyedeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...