Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Finansbank baydi artik

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
bu gene iyi. ben 2 aydır anadolubank'ta şirket hesabını kapatamıyorum. temmuzda kapatın hesabı diye dilekçe vermiştim ki borcum harcım yoktu. geçen ay aradılar hesabınızda para yok, bilmem ne masrafları için şu kadar para yatırın dediler sonrasını ben hatırlamıyorum zaten. verdim avukata ne yaptı bilmiyorum o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sizi yine banka falan arıyor. Benim telefon nerde gitmişse sağlıkçılara gitmiş.

Bigün çekap için arıyorlar. Bigün sağlık sigortası için.

Bide bi ara arıyorlardı, tansiyon var mı yok, şeker var mı yok, sigara alkol var mı yok, kronik hastalık var mı yok.

Hepsine yok deyince bikaç saniye durup cinsel problem var mı diye soruyolardı. Yok gayet iyiyim deyince iyi günler deyip kapatıyolardı sdfgd.

Ama ben açıyodum eğer müsaitsem. Diğer operatör ya da sabit hattan 10 dk aranınca 5 dk beleş geliyo aveada, bunlar bayaa yardımcı oluyodu.
Sosyal ağlarda paylaş

Makaryos said:

banka değişikliği nedeniyle 9 aydır kullanmadığım maaş hesabıma her ay 3.75-TL bildirim ücreti kesiyorlar. kredili hesap diye yarın gidip küfür edip, kapattırcam.

ben kapattırdım, dilekçe verdim, yine de kapatmadılar. hala işletim ücreti alınıyor. neyse ki tekrar lazım oldu hesap. yoksa cazgırlık yapmaya gidecektim şubeye.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Enparadan şu ana kadar yamuk görmedim ama bakalım. Artık adamlar o kadar tırsmış ki isterseniz anket var katılın diyorlar nazik nazik görüşmenin sonunda

Ben de görmedim . Ama en basit halini yapıyorlar bankacılığın tabi , işin içine krediler , kredi kartları , yatırım araçları vs vs bir sürü şey girse onlar da yapar. Zaten onların girmiş hali Finansbank :P durum ortada.

Ben finansbank ile bir kere taa zamanında çalışmıştım . Kredi kartı aldım Vatan'a o zmn indirim var diye , bir kere kullandım hayatımda kartı , borcu gelince vezneye gittim 100 TL verdim , para üstünü aldım. Tamam mı alacak verecek , tamam dedi çıktım.

Sonra birşeyler oldu 10 Krş mu 15 Krş mu ne borç var diye SMS attılar on kere , ödemedim , bir sene sonra 5 TL oldu o zaman verdim , kapattım
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

oha 9.75 faiz mi veriyor bunlar?

Günlük 9
32 gün 9,75
46 gün 9,9
92 gün 9,9
181 gün 9,9

başka seçenek yok. Örneğin 60 gün yatıracağım seçeneği yok gördüğüm kadarı ile

http://www.finansbank.enpara.com/mevduat-oranlari/mevduat-faiz-orani.aspx?mode=vadeli
Sosyal ağlarda paylaş

Benim var ve gayet memnunum şu durumda. Faizleri linkten inceleyebilirsiniz. Aidat vs vs yok.

Adamların mantığı; dükkan, eleman, telefon, çay, klima, ısınma ... giderlerini kısıp bu giderleri müşterimizle paylaşıyoruz diyorlar. Eft lerden de ücret almıyor tr içinde. Tabi yurt dışı işin içine girince değişiyor durum. Sitesinden de bakabilirsiniz.

Adamlar birde piyasanın en üst seviyelerinde faiz ve telefondan en kısa sürede bağlanma sözü veriyorlar. Şu zamana kadar faizlerden ve bağlanma sürelerinde sıkıntı yaşamadım. Bir süre sonra bunlar değişirse gene konuşuruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...