Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

ya bırakın ferariyle gözlükle ayakabıyla bi yere kadar

bi insan parayla aldıklarının havasını anca parayla alamayacaklarının yoklugunu hissettirmemek için atar

giydiğiyle yediğini çingene anlatır hesabı

ben bendeki bi allah vergisini koymaya hazırım buraya, gönlü varsa gelsin onda yarışalım, rencide olmaya hazır olsun ama seko

olm konusturma beni sen o oipini sivazlarken ben 59 tane hayal edemeyecegin rusa saplarim bakarsin ne oldu burda simdi diye
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

olm konusturma beni sen o oipini sivazlarken ben 59 tane hayal edemeyecegin rusa saplarim bakarsin ne oldu burda simdi diye

benle bu konuda yarışmassın sekooo

arabayı parkettiğin garaj tek başına bişi ifade etmiyor , garaja ne koydugun da onemli ben ondan bahsediyorum,iyi bilirsin diye araba metaforu yaptım bak

ayrıca parasıyla 59 rusu tuttun diyelim,nerden biliyon ben belki güler yüzümle ve keskin zekamla sıkıldıkça 60ını sıraya dizip sağ baştan memelere şaplak ata ata koşuyorum,aksarayda tanınan sevilen çevresi olan adamım belki

ayrıca altındiş olmuyacak ha , harbi rus,hodri meydan,59lu fotolarını bekliyoruz,yoksa boş konuşmakla olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Sequo said:

benle bu konuda yarışmassın sekooo

arabayı parkettiğin garaj tek başına bişi ifade etmiyor , garaja ne koydugun da onemli ben ondan bahsediyorum,iyi bilirsin diye araba metaforu yaptım bak

ayrıca parasıyla 59 rusu tuttun diyelim,nerden biliyon ben belki güler yüzümle ve keskin zekamla sıkıldıkça 60ını sıraya dizip sağ baştan memelere şaplak ata ata koşuyorum,aksarayda tanınan sevilen çevresi olan adamım belki

ayrıca altındiş olmuyacak ha , harbi rus,hodri meydan,59lu fotolarını bekliyoruz,yoksa boş konuşmakla olmaz.

haha ne guzel hayal kuruyorsun be yapabileceklerimi soylerim sen gibi hayal kurmam
Sosyal ağlarda paylaş

59lu fotoyu koymadıgın sürece sende hayallerdesin ,bende

o yüzden daha somut,gerçeklerle konusalım

daha somut,kanıtlanması kolay şeylerle konusalım

aha yine iddaa ediyorum,sen istediğin kadar altın yaldızlı hayallerle konuş,o hayallerin sana bağlı olan öznesi 3 harlfi mini bir çük

benim gerçeklerimi tarif etmek ise biraz daha harf ,kelime fazlalıgı ister,sallandırıp kafana dank ettirsem tramva geçirirsin,istediğin kadar para harca bu konuda benle yarışamassın,beni geçemessin

problem ?
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

pipi yarıştırması da başladı ahahahahahaahh.

oo pipi varsa bende koyarım.

az önce kız kardeşim (ya bu siteye bende mi üye olsam sürekli okurken gülüyorsun ve çok zaman geçiriyorsun) . hayır dedim çok ağır insultlara maruz kalırsın pis bi yer. gülüyorum çünkü etkilenmiyorum ama sana kıyamam dedim .
Sosyal ağlarda paylaş

büyük turnuva başlıyor

ben noyzura sekoo var şu an

yollacaz fotolarını nötr bir jüriye

oda dicek , evet arkadaşlar sekonun neden bu kadar fazla arabayla övündüğü ve neden o pahalı marka ayakkabılarının petit bir bayanın ayak numarasında olduğu artık belli

var mısın sekooo

görelim gerçekleri,akgötleri kara götleri

iddaa ediyorum ki akşamına ağlatırım seni,gerçeklerle karsılastıgında genetiğine lanet edersin,bi ferrari daha almak zorunda kalırsın ezikliğini gidermek için

hodri meydan
Sosyal ağlarda paylaş

konu sanki çok temiz bi yerdeydi de , kaç cm muhabbeti bozdu

cidden rahatsızım bazı şeylerden,questlerle,parayla sorunum yok,allah arttırsın,ama görgüsüzlükle muattab olmak bayıyor bi yerden sonra,madem para yarışamıyoruz,başka şeylerde yarışalım dedim bende.

birilerinin çıkıp yeter ya diyerek masaya vurması gerekiyordu

o kahraman ben olmaya hazırım , kendime güveniyorum.

gönlü varsa seko gelir,"para dışında da kalitelerim var,ezik değilim,kompleksli değilim,bakın bu konuda da ezerim" der , yerse.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...