Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

RTÜK - Yeni İşaret Uygulaması

arcane

Öne çıkan mesajlar

said:
Penthesilea, 02 Aralık 2004 02:41 tarihinde demiş ki:
Titreyin ve kendinize gelin başımızda AKP var.
[signature][hline]Erhan Güleryüz, 10 Kasım 2004 22:00 tarihinde Pala'ya demiş ki:
-Çıkar lan gözlükleri Özenti Dallama

Başka Bi tarihte Röpörtajda Reha Muhtar'a demiş ki :
-Palayla bi ilişkiniz varmı?
-Sadece arkadaşız...

Sosyal ağlarda paylaş

ya o butun dunyanin derdi

penthouse bile kapanmanin esiginde artik ozellikle internetten sonra insanlarin ilgisi kaydi.

said:
Viktor, 02 Aralık 2004 02:26 tarihinde demiş ki:
86 da aynı sekılde "muzır" yayınlar poşete girmişti şimdi hiç yok piyasada eskiden gene gazete bayılerınde kenarda kosede olurdu ama yok olmuş hepsı
kırmızı noktamızı verın başka bişey ıstemıyoz :P
[signature][hline]any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
C CLARKE
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ne kadar uzucu ıste yen ınesıl caat cuurt dıye bu dergılerı acamıycak yada okulda pıslık olsun dıye kızları kandırıp playboy ısımlı bır oyuncak tanıtım dergısı almaya yollıyamıycak bayıye[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

aslinda bu 18+ isaretleri filan coluk cocugu daha cok tahrik ediyor, ben kucukken inatla izlerdim sahsen :)

ayrica terbiye vermek rtuke mi kaldi ki, ailesi karar versin ne izletip ne izletilmicegine, ben kinarim bu isi.
*!kinnnnn*[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 Aralık 2004 02:39 tarihinde demiş ki:
gişe filmleri filan seyrederken ekranın çeyreğini işgal eden bir +hede işareti durmasın da sürekli bazı kanalların baştan sonra filmin adını yazılı tuttukları gibi..

bir de sürekli reklam pop-up'ı çıkıyor, o sırada ekran kararıyor felan. Uyuz oluyorum. Kanal D, Show TV felan popüler filmleri koyuyor ama izlenmiyor artık.

Eskiden ne güzel parliament club pazar gecesi sineması vardı, şahane birşeydi, aah aaah..[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

said:
uncla, 02 Aralık 2004 20:55 tarihinde demiş ki:
Kurtlar Vadisi'nin etkisi:Balıkesir'de 2 çocuğun topu yaşlı bi teyzenin evinin çatısına kaçtı,bunun üzerine çocuklar teyzeden topu istedi teyze topu vermeyince çocuklar teyzenin kafasını kesti,gerçek bi haber bu dün izledim..

Sence sadece 1 dizi bu kadar etkili olabilir mi? Biraz saçma gelmiyor mu kulağa?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 03 Aralık 2004 07:36 tarihinde demiş ki:
yada okulda pıslık olsun dıye kızları kandırıp playboy ısımlı bır oyuncak tanıtım dergısı almaya yollıyamıycak bayıye

rofl nostaljinin böylesi.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 03 Aralık 2004 08:19 tarihinde demiş ki:
Eskiden ne güzel parliament club pazar gecesi sineması vardı, şahane birşeydi, aah aaah..

valla neydi oyle ne izlerdik yaa eskisi gibi filmler çekilmiyor ondandır[signature][hline]Hordish Manner

[Bu mesaj Delyyyy tarafından 05 Aralık 2004 03:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yapılan arastırmalara gore erken yasta cınsellıkle tanısan cocuklarda escınsenlık daha baskın oluyormuş o yuzden cagımızdakı eşcınsel sayısı baya fazla eskıye oranla :P

işin traş kısmı bır yana ben kucukken hem pazar gecesı sınamasını hemde tuttı furuttı yı babamla beraber ızlerdım taa kı annem gelıp ıkımızıde kovalayana kadar ehuehu[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...