Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultimate Handset Showdown!

Sovereign

Öne çıkan mesajlar

Son birkaç haftadır telefon topiklerini takip etmekteyim. Hala kararsızım. Elimdeki iPhone 4 artık bir külüstüre dönüşmeye başladı ve açıkçası iPhone'lardan çok sıkıldım. iOS 7 çıkıyor şimdi ama birşey değiştirmeyecek gibi.

Cevap olarak yeni almış olduğunuz telefonu veya şu anki telefonunuzu seçmek zorunda değilsiniz. Sizce ücreti umursamazsak, hangi telefon diğerlerinden önde ve niye?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kaç kere söyledim, tekrar söylüyorum: iOS, Android ve Windows Phone farklı isteklere hitap ediyorlar ve sadece Android'ler arasında en iyi konuşulabilir çünkü iPhone ve Lumia ortada.

Hangi OS'u istediğini bilmeyen bence tam ortayol olan iPhone 5'i almalı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
İOS kullandım demişsin ama. Bu durumda Xperia Z al derim.

Lumia minimalist yanıyla önde, iOS'dan daha sade ve sadece telefon, ajanda, harita gibi şeyler isteyenlere hitap ediyor. Bir sürü app olmasına var ama meta bu işte.

Android ile yapamayacağın şey yok ve Apple ile alıştığın malzeme ve yazılım kalitesine sadece Xperia Z ve HTC One ile ulaşabilirsin bence.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Kaç kere söyledim, tekrar söylüyorum: iOS, Android ve Windows Phone farklı isteklere hitap ediyorlar ve sadece Android'ler arasında en iyi konuşulabilir çünkü iPhone ve Lumia ortada.

Hangi OS'u istediğini bilmeyen bence tam ortayol olan iPhone 5'i almalı.

Yanlış anlaşıldım.. Hangisi en iyi derken bir kere herkes kendi en çok istediği telefonu sevmekte bir sebebi var. Bu o telefonun bir özelliği olabilir diğerlerinde olmayan veya görünüşü olabilir vs.

Atıyorum sen samsung s4 kullanıyosan mesela niye onu seçtin de xperia z seçmedin mesela? Belki samsungun kalitesini seviyosun belki xperia'da sevmediğin bi nokta var vs.

Bunu sordum.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

İOS kullandım demişsin ama. Bu durumda Xperia Z al derim.

Lumia minimalist yanıyla önde, iOS'dan daha sade ve sadece telefon, ajanda, harita gibi şeyler isteyenlere hitap ediyor. Bir sürü app olmasına var ama meta bu işte.

Android ile yapamayacağın şey yok ve Apple ile alıştığın malzeme ve yazılım kalitesine sadece Xperia Z ve HTC One ile ulaşabilirsin bence.

vay not s4 o zaman? :) Oylarda domine etmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

5 inç telefon, 4.7 inç telefon'dan %10 daha hafif. Plastiğin gözünü seveyim :).

Onun dışında ultrapixel = ultrafail, çekim kalitesi olarak S4 ezip geçiyor. Ultrapixel'in öne çıktığı gece çekimleri bile neredeyse aynı, hiçbir avantajı yok. AMOLED > LCD, gerçek siyahı gördükten sonra lcd hikaye. Ayrıca Touchwiz > Sense UI, HTC Desire HD'den S4'e geçmiş birisi olarak yine net söyleyebilirim.

S4 fanboy'luk yaptırtmayın bana :P.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

sana mı inananalım yoksa kullandığımız telefona mı ?

yaklaşık 1 senedir s3 kullanıyorum gayet memnunum. eğer almamızı önerdiğin telefon iphone 5 ise lol sdfs

Memnunsun çünkü muhtemelen daha önce hiç HTC veya Sony kullanmadın . Touchwizi çok matah bişi sanıyosun. Bana inan sen boşver.
Sosyal ağlarda paylaş

Samsungun en sevmedigim yani fiziksel butonu. Touch button istiyorum.

Telefonu bilgisayar gibi kullaniyrum, app degistirirken o butona bsili mi tutcam her seferinde? Nexusta kisa yolu var mesela. Htc'de 2 here home tusuna basinca cikiyor multitask ekrani, double tap.

Her ana sayfaya giderken fiziksel butona basmak cok sacma. Zaten cok kullaninca bozuluyor.

Ayrica s3 hala android 4.1. Nexus aylardir 4.2. Samsung ve yazilim desteginden bahsedenler sussun bence

Desireim ve htc evom vardi ah ah o touch buttonlar ne guzel. Galaxy s3'te homea gitmek icin 5 kere geri touch butonuna basmak fizksel home butonuna basmaktan daha cazip geliyor.

Niye menu tusunu dokunmatik yaparsin da home tusunu degil ki? iphone'u kopyalicam diye gerci. Menu tusunun koyulmasina google karsi zaten. Ulan gunde 1 kere kullanmiyom.

Bu arada ankete hangi akilla google'in kendi telefonu nexusu koymadiniz merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...