Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

bende düşmanlık yok Ninja-san, önümde gördüklerimi değerlendiriyorum eğer ki benim sözlerimden rahatsız oluyorsa bana bu sözleri söylrtme fırsatı vermesin, iftira atmıyorum yalan söylemiyorum onun yazdıklarından aldığım bilgiyle algıladıklarımı döküyorum

eğer ki yazdıklarımı sallamıyorsa, ki daha önce başkalarının hakkında ne düşündüğünü sallamadığını ifade etmişti, o zaman ona göre davransın, kendisiyle çelişmesin

bu kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Problem yok arkadaşlar. Taşak geçmek için ortada bi sorun olmasına gerek de yok. Sequo diye maltoz bi eleman var, noyazura da bizim forumumuz aracılığıyla adama şaklabanlık yapıp "masraflarını" karşılatıyor. Bi ekran kartı kadar kalıcı değil ama her kafanın bi izi vardır tabi ahah.

Güzelinden bi ZAAAAAAAA diyoruz biz de.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

Hatta videoya çekip burada rahatlamasini hep beraber izleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya beyler her insanın sinirlendiği ince noktalar olabilir. Şayet böyle noktalarda üstüne gitmemesi gerekir.

Kendisi anlatsa dahi.

Biri çıkar şuraya benim anam orospu yazar derdini anlatır. Ama tutarda 3 gün sonra sen adama orospu cocugu dersin adam kinlenir herşeyi yapabilir.

Bel altı vurmayı yada vurulmasını hiç sevmem.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Hayat tecrubelerim bana abuk subuk konuşan adamların dayak ile iyilesmediklerini gösterdi. Gider sabah bekler sarilirim ya da vapurda arkasından gidip ellerimle gözlerini kapatıp bil bakalım ben kimim derim. Enerjimi hisseder bi rahatlar.

çekmiş bile

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/05/h04C5B448.gif
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Noyzura said:

ahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

Noyzura said:

çekmiş bile

olm şu gifi uygun yere koymak için ben bekletiyordum ya!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...