Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Görevler (100 TL içerir)

Sequo

Öne çıkan mesajlar

hamsilipilav said:

o değilde şimdi hesap ettim 1 hazirandan beri aşağı yukarı 50 lira harcamışım sdfsd boykot yapayım diorm mesela zaten bişi almıyorum. kız arkadaş uzakta şuan, evden eve takılıyoruz genelde arkadaşlarla da ulan ne masrafsız adamım siz nereye yatırıonuz bu paraları

abi bende onu farkettim
avmye gitmiyo starbucksa gitmiyo işte mado yemiyo felan olunca bildiğin evden cıkmayan anne besiniyle beslenen bi çift olduk bizim hatun kişiyle ekonomik modu dorukladık
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

hamsilipilav said:

o değilde şimdi hesap ettim 1 hazirandan beri aşağı yukarı 50 lira harcamışım sdfsd boykot yapayım diorm mesela zaten bişi almıyorum. kız arkadaş uzakta şuan, evden eve takılıyoruz genelde arkadaşlarla da ulan ne masrafsız adamım siz nereye yatırıonuz bu paraları

abi bende onu farkettim
avmye gitmiyo starbucksa gitmiyo işte mado yemiyo felan olunca bildiğin evden cıkmayan anne besiniyle beslenen bi çift olduk bizim hatun kişiyle ekonomik modu dorukladık

Ninja said:

ben gunde sadece 3 dolar harciyorum.

işte siz admasınız
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

jacabo said:

Noyzura said:

topik altında ezilen zaten uyuşturucu yazıyor ya ben çok rahatsızım bu konudan. gerçekten rahatsız oluyorum seviyeli konuşamıyorsanız kendinizce bel altı vurmaya çalışmayın. çirkinleşmenin de bir sınırı var.

ne diye ezildim ?

yanlış okumuşum wasabi olayını pardon bile dedim.
üzerine saçma sapan wot döşemissin.

nerde çirkinleştiğimi belirt? uyuşturucu kullanan çok insan vardır abi burda da ama senin gibi uzun uzun anlatan yok kusura bakma o yüzden.

şu psikolojiye bayılıyorum ya kendine çirkinleşilmiş gibi gösterip, kendi çirkinleşip mesaj veriyorlar.

hiç bir şey anlattığım ettiğim yok. ilk geri döndüğüm zamanlar bir kaç kişi soru sordu bende rahat konuşan biri olarak yazdım. sonra yönetimden uyarı geldi forumda "lcd ile izle " yazdığım için ve hiç muhhabetini yapmadım. ama aylardır senin gibi her sıkışan sanki aşağılarcasına öyle bu muhabbetle karşıma çıkıyor. %100 sipeysecake tier

forumda

nerde sıkıştım abi onu söylesene belli belirsiz konuşuyorsun?
hayır istersen senin gibi hakaretlerle konuşmamı istiyorsan konuşurum problem yok?

şurda kimseye bi bok dememiş adamımdır kaç yıldır. merakımdan sordum parayı sen mi istemiştin diye, yanlış anlamışım wasabi olayını
ne para yatıyorsun ona diye soracaktım zaten pardon dedim.

üzerine wot döşedin saçma sapan, uyuşturucuyu sen özellikle belirttin diye kullandım karı kıza yatırma desemde aynı şey
2 gün önce paran yoktu para istiyordun şimdi para kazanmışsın git ihtiyacı olabilecek birine ver birazını dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

oha lan çarşaf çarşaf yazdın şurada noyzura kıvırma, kaldı ki jacabo zaten yanlış anladığını algıalyıp mesajını güncellemiş özür de dilemiş

ha senin içinde kalan bir şeyler varsa yapacak bir şey yok

Mostors kıvırmıyorum. SOrdular soruları ve rahat rahat yazdım dedim zaten. ama sonra yönetimden uyarı gelince tek kelime bile etmedim. ilk sorulan sorulara rahat rahat cevap verdiğim için her topik altında canı sıkılanın böyle çirkinleşmesini haketmiyorum. kaldı ki forum kurallarına da aykırı bunların sürekli dillendirilmesi.
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Noyzura said:

jacabo said:

Noyzura said:

topik altında ezilen zaten uyuşturucu yazıyor ya ben çok rahatsızım bu konudan. gerçekten rahatsız oluyorum seviyeli konuşamıyorsanız kendinizce bel altı vurmaya çalışmayın. çirkinleşmenin de bir sınırı var.

ne diye ezildim ?

yanlış okumuşum wasabi olayını pardon bile dedim.
üzerine saçma sapan wot döşemissin.

nerde çirkinleştiğimi belirt? uyuşturucu kullanan çok insan vardır abi burda da ama senin gibi uzun uzun anlatan yok kusura bakma o yüzden.

şu psikolojiye bayılıyorum ya kendine çirkinleşilmiş gibi gösterip, kendi çirkinleşip mesaj veriyorlar.

hiç bir şey anlattığım ettiğim yok. ilk geri döndüğüm zamanlar bir kaç kişi soru sordu bende rahat konuşan biri olarak yazdım. sonra yönetimden uyarı geldi forumda "lcd ile izle " yazdığım için ve hiç muhhabetini yapmadım. ama aylardır senin gibi her sıkışan sanki aşağılarcasına öyle bu muhabbetle karşıma çıkıyor. %100 sipeysecake tier

forumda

nerde sıkıştım abi onu söylesene belli belirsiz konuşuyorsun?
hayır istersen senin gibi hakaretlerle konuşmamı istiyorsan konuşurum problem yok?

şurda kimseye bi bok dememiş adamımdır kaç yıldır. merakımdan sordum parayı sen mi istemiştin diye, yanlış anlamışım wasabi olayını
ne para yatıyorsun ona diye soracaktım zaten pardon dedim.

üzerine wot döşedin saçma sapan, uyuşturucuyu sen özellikle belirttin diye kullandım karı kıza yatırma desemde aynı şey
2 gün önce paran yoktu para istiyordun şimdi para kazanmışsın git ihtiyacı olabilecek birine ver birazını dedim.

moruk özrün kabahitinden de beter. hani özür diledin sonraki temenni etmelerin de sanki kötü yola düşmüş adammışım gibi göndermeler yaparak kendince giydirdin yani. lütfen azıcık dürüst ol kendine. aylardır tek kelime etmiyorum şu konularda yönetimden uyarı aldığımdan beri. ama sipeysescake ve onun tierinde olan kişiler sürekli ikili bir tartışma olursa u....cu demeden tartışmayı bitiremiyor. bundan rahatsız oluyorum diyorum yeterince net değil mi söylediğim ?
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Noyzura said:

Şu çirkinleşme meselesine de bi açıklık getirelim. Şimdi sen bas bas "ben ketamin kullanıyorum uyuşturucunun türlü türlüsünü kullanıyorum" diye reklamını yaptın mı yapmadın mı?

Ha bide paran niye bitti, gidip uyuşturucu kullandın mı kullanmadın mı? Gerçi orası senin özel hayatın paranı nereye harcadığın beni ilgilendirmez, ama madem foruma herşeyi ayan beyan yazıyorsun, o zaman gelen yorumları da dinleyeceksin. Ortada bi çirkinleşme yok, "umarım param bitti diye aldığın paralarla uyuşturucu almıyorsundur" temennisi var.

Ki yani şu paraların nereye gideceği belli bence ahahah. Bütün para protein tozuna gitmez, başka tozlara da gider ;)

Şu muhabbeti yapman bile çok üzücü - bak sen bu kadar insan yapma diyorsa bi dur bi düşün. Gerçekten üzücü...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...