Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

inyormaynd said:

Her şey iyi güzel hoş da şu mega evolution'larla olayın suyunu çıkarmışlar gibi geliyor bana. Görsel olarak hiç güzel değiller.

mega evolution u aslında statları dengelemek için koydular da görsellik tartışılır işte. Viktorun koyduğu charrizard fena olmamış bence mesala. next gen ler çıktıkça starterların son evolutionlarını biraz yükselterek devam ettiler, ilk starterların statları düşük kalıyor endgame de. Birde bu mega evolutionlar elinizdeki oyunun X ve Y olmasına göre değişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Chargeladi shopto, yarin shiplenicek oh ne guzel haftaya oynarim dedim ama bayrami unutmusum

Somurtuyorum su anda, dogumgunume yetisse bari hediyeerin en iyisi olucak

gümrükte sorun çıkma ihtimali yok mu ? (problem ve gecikme yani)

12 sinde nintendonun store un dan digital download yapmayı düşünüyorum da karar veremedim.
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

ya black bitti nerdeyse pokemon league gidince ne oluyor online mı başlıyoruz oynamaya paso ? paticik pokemon lig felan yapalım :D

Ben de sözde diamond'ı bitireceğim ama bir batch kaçırdığımdan smash'ı falan kullanamıyorum ameka. Sanırım o asansörlü gym leader'ıydı kaçırdığım...
Sosyal ağlarda paylaş

inyormaynd said:

reampage said:

ya black bitti nerdeyse pokemon league gidince ne oluyor online mı başlıyoruz oynamaya paso ? paticik pokemon lig felan yapalım :D

Ben de sözde diamond'ı bitireceğim ama bir batch kaçırdığımdan smash'ı falan kullanamıyorum ameka. Sanırım o asansörlü gym leader'ıydı kaçırdığım...

diamond sende kutulumu var ya bittince bana paslasana bende bi el atıyım :) sana white black felan yollarım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...