Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

Dövüş için değil ki, birbirimize buff atmak için ama başkasına atarız biz de buff madem öyle. :p

savaştayken bir kapadım 3d'yi, aman yarabbi. Hemen geri açtım, başka türlü çekilecek eziyet değil. Açık alanda gezerken devredışı olduğu için oyun olabileceğinden çok daha kötü gözüküyor zaten. Nintendo bariz batırdı bu stratejiyi, 800×240 tam bir komedi. 3d koymadan 800×360 filan yapsaydınız da böyle aletin kaldıramadığı oyun yapıldığında 1995 red alert videosu gibi çizgi çizgi görünmeseydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Abi, başta grafiğe bu kadar önem veriyorum demedin ki, bizim gibi Nintendo DS'ye yıllarca tapmış insanlardan tavsiye alıp gittin. Ama hatırlıyorum ben, grafik bekliyorsan alma demiştim sana.

O tavsiyelerden, grafik yok uyarılarından sonra grafik dürüst olarak eleştirebileceğin birşey değil bence :) Oyun fiyatlarını ve bölgeleri eleştirir ama tabii haklı olarak. Bravely Default bu arada önce bize çıkıyor, aylarca bekleyecek NA.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok grafik düşünerek almadım, srpg deyip aldım ama srpg yok platformda. Çıkmıyor. Ds oyunları nuhnebiden kalma biraz var ama onları da temin etmek acayip pahalı. Ben eshop'tan makul fiyata alacağımı düşünmüştüm.

grafiği şu bakımdan eleştiririm, 3d diye sattığın alete 3d desteğini tam verirsin, böyle 2ds çıkardım nasılsa, salla 3dyi kafasıyla oyun çıkarmazsın. Düşün ki skyrim'de evden çıkınca grafikler düşmüyor konsolda, ona göre oynatacak fpsye göre hazırlanmış oyun.

adamlar "3d gimmick ilgi görmedi, eh biz de 2d alet çıkarıp eski müşterileri enayi yerine koyalım" diyor ve buna tepki gösterilmiyor, esas yanlış olan bu. Adamlar ne yapsalar satacaklar kafasında olduğu sürece böyle keyfi region lock da olur, gimmickle alet satıp 2 yıl sonra gimmicki sallamayan system seller da çıkarır, destek isteyince ölü maile de yönlendirir.

800×240 bir deneyin monitörde pencere açıp, nasıl duruyor. Oyunun yarısını öyle oynuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
3DS'nin üst ekran 237 ppi bu arada ama 3D açında bu 130'a düşüyor.

XL hesabın da sen yap. 2D kapatıldığında 3DS kötü değil ama, DS oyunları kötü oluyor ama kendi oyunları, Donkey Kong filan iyi grafik olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...