Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Eskiden her yerden cikardi, oralara gideyim o zaman.

Bu arada etrafimdaki herkes benim playtime ile oyunu yarilamis, hatta bitirmis. Niye boyle oynuyorsunuz demek geliyor icimden. 25 saat oldu benim, hala Route 11'e girmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

pokemon centera girince duttutudu yapti, ekranda dogumgunu pastasi cikti ve muzik degisti, hatun dogumgunumu kutladi, pokemonla birlikte nice senelere dedi...

http://2.bp.blogspot.com/-unrTFCUsSKY/T_27LAXQ4iI/AAAAAAAADoc/GNnRK6PitPc/s1600/this-is-what-i-was-wearing-when-they-rustled-my-jimmies-tell-me-i-asked-for-it-i-dare-you.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Eskiden her yerden cikardi, oralara gideyim o zaman.

Bu arada etrafimdaki herkes benim playtime ile oyunu yarilamis, hatta bitirmis. Niye boyle oynuyorsunuz demek geliyor icimden. 25 saat oldu benim, hala Route 11'e girmedim.

ben 55 saatte bitirdim ve acele etmeden, herşeyi yaptım. Sen belli mon kovaladığın için o kadar azgittin herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

6 lınızı kurarken şundan http://pokemondb.net/pokedex/stats/combo faydalanabilirsiniz, gerçi yeni pokemonların çoğu eklenmedi henüz tahminimce.

-Physical Sweeper = Attack + Speed
-Special Sweeper = Sp. Atk + Speed
-Wall = HP + Defense + Sp. Def
-Physical Tank = Attack + Defense
-Special Tank = Sp. Atk + Sp. Def

olmak üzere 5 role üstlenen pokemon oluyor aslında competitive de. Sweeperlar dışında Speed e sakın EV harcamayın. (multi için öneriler.)

Edit: birde mesala advanced tip vereyim: SPecial Tank role ü için bir pokemon ayarladınız karşınıza Physical Sweeper geldi eğerki kendi pokemonunuzda burn yapan bir abilityniz varsa karşıdaki pokemonun Attack statını yarıya indiriyorsunuz yani Special tank + burn lü pokemonunuz bir waller kadar dayanıklı olabilirken dmg i de yüksek olabilir. Bz taktikler kullanabilirsiniz kafa yorup.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

Aynen ya 2. Oldu bu. Rivalimsin resmen Sam low tier pokemonlarimi legendlarla eziosn :(

Okulu para veren o power var mi sizde soylu yolucam

orc warlord hatırlattı di mi ehueh

bitti ya buff barım daha yeni. Yoksa yollayana vermeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bitmiyor oyun abi. Kaçıncıya aynı yerleri dolaşıyorum. Şimdi daha farklı geliyor herşey. Yeni yeni yerler buluyorum. Daha önce hiç düşünmediğim yerlerden yepyeni pokemonlar, fosiller, taşlar, itemler ve tmler çıkıyor.

Daha ne yapılabilir oyun için diye düşünüyorum da... MMO sanki uçuk bir ihtimal 3ds için ama friendlist mmo olursa nasıl olur düşünmeden edemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...