Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

SenariouS said:

AcesHigh said:

Ahaha wonder tradeden japon ditto geldi... Daha fazla sevinemezdim ya. Herkese benden çay!!

bana wonder tradeden disi bulbasaur, disi froggie, disi fennekin geldi...
bide lv 50 legendary bisey geldi sanirim ama bilmiyorum.
Zoroark

sabahtan beri wonder trade yapıyorum salak salak şeyler geldi hep, sen ne yolladın onlara karşı?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Levelledikce gelen skilleri ilerde tekrar ogrenebiliyirmuyuz.. Ya da forgetlediklerimizi ?

move relearner var 7. rozetin orda gailba. Heart scale karşılığı öğretiyo.

Ha ama bir ayrıntısı var. O pokemonun skilleri arasında olması gerek. Mesela eevee sand attack biliyor. Vaporeon yapıyosun. Sand attack vaporeonun atakları arasında yoksa öğretemezsin. Arcanine de aynı şekilde erken evolve edersen growlite attacklarını öğretemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

AcesHigh said:

Sawer said:

off çok gaza geldim. Nintedo 3ds xl pokemon x and y edition'ı aldırıyorum amerikadaki arkadaşa. Oyunla beraber 250 dolar'a geliyor

amerikadan gelen ntsc versiyon oluyor avrupadaki oyunlarla uyumlu olmaz aklında bulunsun.

Biliyorum ya, ntsc oyun bulabilirim gibi geliyor. Şimdilik sadece pokemon olucak.

Bişi sorucam, 3ds xl'da psn store tadında bişi var mı ? Oyun indirebiliceğim ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu video requestle oomasaymış keşke, çok anlamsız preset zsten video içeriği. Servera yükle 50kb göster isteyene. P2p mantıksız.

Bir de buff attığımız kişi savaşta mıdır nedir gösterse keşke, birşey atıyorum ama yarayacak mı fikrim yok. Prize bonus geldi de böyle random mobdan kaçıp şatoya kont dövmeye triatlon koştum ehue

bu arada videonuzu yeni giysiler için güncelleyebiliyorsunuz, vik bu sana. :p
Sosyal ağlarda paylaş

_ILuVaTaR_ said:

SenariouS said:

AcesHigh said:

Ahaha wonder tradeden japon ditto geldi... Daha fazla sevinemezdim ya. Herkese benden çay!!

bana wonder tradeden disi bulbasaur, disi froggie, disi fennekin geldi...
bide lv 50 legendary bisey geldi sanirim ama bilmiyorum.
Zoroark

sabahtan beri wonder trade yapıyorum salak salak şeyler geldi hep, sen ne yolladın onlara karşı?

davsan
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Wonder'dan disi Gourgeist, level 45 disi Golem, disi Snubbull, erkek Ferroseed, Pokedex'de olmayan erkek Lileep, erkek Electrike, epey saglam bir erkek Woobat ve erkek Braixen geldi.

Daha ikinci badge'i almadigim icin cok sey gondermedim ama genelde butterfree, tavsan, ilk periden filan yolladim. bir de wonder trade'den gelenleri guel bir sey bulana kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...