Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

paristeki butik acildi, bi bluz icin 200k istiyorlar

haydaaa, sırf oranın dükkanının elbiseleri bekliyorum diye birşey almadım. sportif giyimi de yakıştıramadım bu çara, böyle fransız modası yapacaktım. :/
reampage said:

wonder tradeden geldi şimidi, ama japonca bunun adı meh

isim değiştirebiliyorsun, ilk şehirlerden birindeki center'da sağ tarafta npc vardı nick değiştirme için.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok breedlemeyince pokemonun id numarası benim üzerime oluyor. Daha fazla exp kazanıyor ama belli leveli geçince seni dinlememe ihtimali oluyor rozet durumuna göre. Rozet alınca der ya level 30a kadar olan pokemonlar seni dinleyecek filan diye.

Pichu olması için light ball tutan pikachu breedlemek lazım. Light ball da var ama breedlemedim hiç.

Sam said:

isim değiştirebiliyorsun, ilk şehirlerden birindeki center'da sağ tarafta npc vardı nick değiştirme için.

Tradeden gelen pokemonların ismi değiştirilmiyo diye biliyorum. Eski sahibine saygı olaraktan.
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

SenariouS said:

http://9gag.com/gag/aOqYW3M
boyle bir olay varsa varya

Aabi pikachum double battle'da wipe yedi resmen ama üstünde pembe bir kalp çıktı ve aşağıda endured attack for love of his trainer dedi ve 1 canı kaldı. Son atakla da işi bitirdik. Çok acayip lan. Umarım hepiniz yaşarsınız aynı şeyi :D

göz yaşlarım sel oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...