Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokémon X-Y

Fin

Öne çıkan mesajlar

satmaya niyetin yoksa dezavantajı yok avantajı var, gerçi 3ds i satarsan hesabının içinde oyunuda satabilirsin. Oyunun Kartı olmadığından kaybolma bozulma takıp çıkarma derdi yok daha erken oyuna ulaşıyorsun vs.. Oldu da sildin istediğin zaman yükleyebilirsin tekrar steam gibi işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün kadıköy taraflarındaydım işte yazıcıoğlu'na gideyim arada dedim de piyasa zaten bitmiş orası ayrı da, soruşturdum biraz

3DS al, XL'a gerek yok fark vermene vs. dediler. XL'a parça da gelmiyor sorun olursa değiştiremiyoruz, başka yerde de çok zor oluyor vs. dediler. Al 3DS farka oyun alırsın vs. dediler, boyut dışında donanımsal olarakta fark yok dediler.

Doğru mudur?

Direkt 3DS'e giriyorum bayram sonu o zaman, gerçi bayram ne zamandı hemen şipariş versem bayramda elime geçer sanırım.

Tey tey ne hale düştük Pokemon için,

X Y farkı ne cidden birde, Y hoşuma gitti ama sadece hoşuma gitti o kadar asfas
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
XL'i Sam'de gordum, elime aldim bir. Guzel ama normali tercih ederim ben/ Cebe rahat girer olsun, montun cebinde filan tasiyayim. Ayrica ppi olayi.

Bu arada Pokemon AUS'da cikali cok oluyor, istiyorsaniz indirin. 60 AUD fiyat orada. AUS genelde Euro'dan pahali oluyor ama. Dublin'de yani son ciktigi yer =( 4 saat 15 dakika var.

Gece ikiye kadar bekleyemem ama, sabah 6'da kalktim, uykum geliyor yavastan. Cok blok olmasa da bari hemen inse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...