Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Abudik gubidik konular

Sequo

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

abudik gubudik bisey yok konularda, hayatin icinden olaylar.

+1
ayrıca size abidik gelen başkalarına gelmiyor olabilir. Ben ayrıldıktan sonra arkadaş kalma konusunu, bu konuda diğer üyeler neler düşünüyor, ne tarz bakış açıları var bunu merak ettiğimden açtım mesela. Genelde hepimiz benzer backgroundlardan geldiğimizi için diğerlerinin fikirlerini dinlemek, yorumlarını almak ilginç geliyor, aydınlatıcı oluyor.

Ayrıca misal benim oyunla alakam yok, forum anasayfasının yarısı oyun. Hatta zamanında ultima nedir bilmezken 10 yıl önce üye olmuştum ben foruma. Sorun IQ meselesi değil de, herkes kendine ilginç gelen konulara participate ediyor diyeyim. Herkesin popisi farklı, olmalı da
Sosyal ağlarda paylaş

gelinsin her konuda konuşulsun

en kötü ihtimal fikirler çarpışır,geyik olur,ki pati eskiden böyle değildi demeyin , pati eskiden binkat fazla geyikti ,kravat takıp geçmiyorduk eskiden forum başına.daha samimiydi(doğal olarka,az kişi oldugundan)

yinede rahatsız oluyorsanız size taktiği verecem

baktınız adamın açtığı konuyu beğenmediniz,üslubunu beğenmediniz,fikrini beğenmediniz,gelip "troll mü la bu" diye topic açmayın

sizde onları trolleyin

aramızda kalsın bu çok top secret bir taktiktir ninja taktiği adeta

sağlıcakla kalın.
Sosyal ağlarda paylaş

copry said:

Sequo said:

ne kadar tip bıraktın kaana , ondan haber ver

fiyat vermesen de olur , bıraktın mı onu söyle insanlar merak ediyor ama soramıyor

Tabiiki cevap vermeyeceğim. Kaana sorun dilerse söyler. Bide doctore olan sensin canım :) Analar babalar hep senden yapmak ister :) Benim 10 katımı bırakman lazımdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

sen ayrıca bulusmya geelmişmiydin yahu

tüh ayıkamadım senin sen oldugunu

ayıksam sana tepki verecektim , bi dahaki yarışa benide çağır diye rica ettiydim ÖM'den fi tarihinde, sırf izlemek için.cevap bile vermedin

oysa araçlar eşit olsa bilki seni her tür pistte yokederim,hatta sana handikap bile veririm ben bileğime güvenirim.

finiş çizginisinde bekler , sen dakkalar sonra gelince cevrende yanlarım,10 tur atarım bakar kalırsın

çünkü biz şöforlugu e-5'te
yan vermeyi kartalla şahinle öğrendik
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

bizim ferrarimiz yok ki senle sidik yarıştıralım sequ biz de ne yapalım böyle konularla rahatlıyoruz.

bu arada benden tavsiye götünde kuzeye 13 derecelik açıyla çıkan kılı aldır alışkanlık yapar sonra... asdf

dik ama ayrıntıyı unutmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Sequo said:

ayıksam sana tepki verecektim , bi dahaki yarışa benide çağır diye rica ettiydim ÖM'den fi tarihinde, sırf izlemek için.cevap bile vermedin

oysa araçlar eşit olsa bilki seni her tür pistte yokederim,hatta sana handikap bile veririm ben bileğime güvenirim.

finiş çizginisinde bekler , sen dakkalar sonra gelince cevrende yanlarım,10 tur atarım bakar kalırsın

yaw he he
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Sequo said:

AHAHHAHHAAHAHAHAHH
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

aquila said:

paticikte tanisip at olan var.

paticikte tanisip ot alan var

vay anasını

patcik müptezel zirvesi

inşaatta bulusalım

5-10 atsın herkez ,koalisyon yapalım