Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

spo

bitti mi yani yaw? bu mudur?
Bir sürü şey ucu açık kalarak bitmemeli, bir yerde gördüm 3. sezon yapmayacaklarmış, eğer öyleyse ve bu son bölümlerse üzülürüm valla.

vatuya noldu?
Jinero naptı öyle orada? Rava'dan bir parça taşıyor olabilir mi mesela ondan mı öyle ruhani yanı kuvvetli?
Mako ve Korra ayrılığın danisksı..
Zuko hiç gözükmedi mesela...onu bir kere göstermeden seriyi sonlandırmak da neyin nesi..

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

^butun 4 bolumu izleyip yanlis mi anladin 3. bolumden sonra enrage mi actin bilmiyorum ama yok oyle bir sey

3. bölümü izledikten sonra ki rage le yazmıştım bunu. şimdi bitirdim son bölümü fakat yine aklımda bikaç soru var. yanlış anladıysam düzelt hocam. vaatu + unalaq raava'yı yok ettikten sonra geçmiş avatarlarla olan bağlantılar yok oldu. sonra jinora sağolsun ravaa tekrardan hayata döndü. korra'dan sonra gelecek olan avatarlar sadece korrayla mı iletişimde olacak yoksa diğer avatarlarla da iletişime geçebilecek mi?

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi olduğunu düşünüyorum ben bu bölümlerin.sonunda kendini boksör sanan korra adam akıllı birkaç dövüş figürü sergilemeyi başardı.o hantal kız wushucuya döndü birden

gerçi raavanın jinorayla gelmesini anlamadım orası zorlama olmuş.

bu arada kaç kişi korra kozmik enerjiyle bağlantı kurarken yıldırım efekti hayal etti(:P)

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...