Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbulda nerede oturulur

imamizer

Öne çıkan mesajlar

monoscope said:

ben çeliktepedeyim ağustostan beri 2+1 0 daireye 1200 lira kira veriyorum. fazla bir kira ama bana öyle evler gezdirdiler ki 800 lira civarı diye yani yaşamaktan soğudum. çeliktepe biraz garip bir yer, gerçi kimse kimseye karışmaz gibime geliyo, ha çok ta umrumda değil de belki bi nebze açık giyinen bir bayan için az buçuk rahatsız bir durum olabilir/olmayabilir. ama genel anlamıyla güzel buralar ya ulaşım falan filan. çok canım sıkılırsa mecidiyeköye falan yürüyorum.

emniyetevlerindeyim ben de
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

yeşilköy'de iş var iyi para verdiler oralar nereler ya gidilir mi ta allansiktirettiği yerler gibi geldi.

Yesilkoy, yesilyurt ve florya semtleri istanbul da son kalan kurtarilmis semtler. Hava alanina yakin oldugu icin evler 3 kati gecemiyor. Butun sokaklar agaclarla bezeli, oturan insanlar sevgili/saygili.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

1000-1500 civarı bi şeye razıyım aslında.

önerdiler mi bilmiyorum, fulya'da çok rahat bulursun bu rakam aralığında.
ayrıca yürüyerek gidebilirsin işine de

ağırlıklı olarak öğrencinin ve nişantaşı gece tayfasının oturduğu bir semmtir fulya.

istanbulda işinin evine yakın olması kadar önemli bir unsur da yoktur, unutma bunu ki sen barborosta olduğun için sanslı bile sayılırsın..
sindir az istanbulu sonra taşınırsın zaten yeniden...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...