Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guinness Bira

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

CthuLhu said:

kadıköyde ufacık barda içtim geçen rexx büfenin yanında. her yere dağıtıyorlar herhalde artık.

Her yerde varda biri de benim ucuza nereden iceriz sorunuma derman bulsa. Icerken bogazimiDa kalmasa daha iyi olur :) hani ne biliyim 18 lira gordum 50cl en ucuz ben o da bir cok yerde öyle . Şöyle 15 lira bir yer olsa kafi...
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

CthuLhu said:

kadıköyde ufacık barda içtim geçen rexx büfenin yanında. her yere dağıtıyorlar herhalde artık.

Her yerde varda biri de benim ucuza nereden iceriz sorunuma derman bulsa. Icerken bogazimiDa kalmasa daha iyi olur :) hani ne biliyim 18 lira gordum 50cl en ucuz ben o da bir cok yerde öyle . Şöyle 15 lira bir yer olsa kafi...

benim dediğim yerde 30luk 10 50lik 13 müydü neydi. 18 değildi ama ondan eminim
Sosyal ağlarda paylaş

guinness guzel degil deyip bilimum lager ornegi veren arkadaslar, yapmayin ya da trollemeyin.

herhalde surekli guinness icersen canin bir sure sonra heineken, carling, becks falan ceker.

aksamustune dogru hayvan gibi biraya susamisken gidip bedava stout verseler icmem, kana kana asitli gazli birami icerim acimam.

ya da siseden bulmers on ice (tu) tap olmayacak ama ohsss
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
dün içtim. içindeki bilye yüzünden açar açmaz delice köpürüyor oradan ilk eksiyi yedi. şekere alışmış damak böyle su gibi içtim, sonra alkolü hızlıca aldığımdan ötürü baş ağrısı yaptı. belki uzun süre içilirse damak ona alıştığından dolayı şekerli biraların tadı kötü gelmeye başlayacak ama skol-tuborg ikilisi hala iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Certhas said:

dün içtim. içindeki bilye yüzünden açar açmaz delice köpürüyor oradan ilk eksiyi yedi. şekere alışmış damak böyle su gibi içtim, sonra alkolü hızlıca aldığımdan ötürü baş ağrısı yaptı. belki uzun süre içilirse damak ona alıştığından dolayı şekerli biraların tadı kötü gelmeye başlayacak ama skol-tuborg ikilisi hala iyi.

Abi yanlis anlama da adamlarin o bilyeyi nasil gelistirdigi uzerine belgesel var discoveryde.

Cok cahilce icmissin birayi, tebrik ederim (:

Herkesin agiz tadi farklidir ama bu turu seven icin turkiyede esi yok, tabi ki cek cumhuriyetinde 48 tane farkli dark icebilirsin, hepsi de birbirinden lezzetli.

Ama burada bu var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...