Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahce-Ankaragucu

-Nae

Öne çıkan mesajlar

ben cok iyi oynuor gibi bisi demedim, bu sezon butun maclarini izlememe ragmen
ben tek takildigim nokta apexin de bi ust msg da belirttigi gibi sistem ve takim oyunu yok demen, maclari izlemeden kendini hakli cikarma amaciyla bu sozleri solemen cok garip.
gozlerinde onyargi ve tek tarafli bakis oldugu icin, "biz bunlari yendik, baskaninizin deyimi ile eze eze, ee bizi yenen takimlar bunlari nasi yenemez" gibi seyler dusunuosun ama bjk-fener macinda gormedigin , gormek istemedigin bi suru etken vardi, bunlari tartismaya gerek yok. bugunlerde de avrupa yakasindaki şesu mudur nedir onun gibi olmak moda oldu(şesu gibi olmak : kendi yaptigi/oldugu seyleri baskasinin yaptigi/oldugunu solemek) yani gelip bana tarafli bakiosun demek cok garip, cunku sen izlemeden maclarin yorumunu yapiosun.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 03 Aralık 2004 22:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şesu ne be !

Ya abi şunu görün allah aşkına ben biz yendik cart curt demiyorum.
Fenere karşı atak futbol oynayan 3 takım.
Peki sonuçlar 4 mağlubiyet aldı fener.
Neden Atak futbola dayanıcak gücü yok fenerin.
Neden? Sistem yok bireysel futbol oynuyor.
Bu yüzden atak futbola karşı koyamıyor.

Bireysel futbolla çok kolaydır hücum yapmak.Sal topu adamın önüne yapıştır topu ayağına gir ceza sahasına at golü.
Ne karşındaki takım nede seni kesicek bir adam var.

Fenerde inanılmaz bir ofansif güç var.
Lig çok kalitesiz karşı koyucak bir takım yok.Çünkü hiçbir anadolu klubu karşı koyamaz buna.

Ersun Yanal ın gençlerbirliği nasıl şampiyonluğu kovaladı?
Sadece Fb-bjk-gs ve ts yenmişti o sezon.
Tüm anadolu kluplerini yenmişti eze eze.
Neden? 5-6 kişi birde atağa çıkıyordu takımı.Youla gibi hızlı teknik adamlar karşısında basit zayıf defansı hallaç pamuğu gibi dağıtıyordu.
bu yüzden hep galip geliyordu.
Aynı durum fener içinde geçerli.
Nobre-Alex-Tuncay-PVh-Serhat hepsi harika adamlar.Bu adamlar herşekilde basit zayıf defansları dağıtır.
Ama bu takım DEFANS YA PA MAZ!!! Bu yüzden bu takıma kim atak futbol oynayıp oyunu elinde tutarsa o takım kazanır.[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

o yuzden ki sordum sana kac maci izledin die.
son 5 maci izleseydin 90dk yanildigini gorurdun
hala sistem yok deme lutfen sana uzun uzun hooijdonktan once hooijdonktan sonra sistemlerini anlatmak istemiorum, neden istemiorum anlatsam da bisi degismiecek senin goruslerinde. he bi de Naa nin soledigi durum var..[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 03 Aralık 2004 23:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos birşey sorucam ; bizim bugün attığımız 3 golde atılan ara paslarını çıkıp sen mi attın yoksa takım oyunu'nun getirdiği bir olay mıdır bunlar?

Topu alıp giden bi tek tuncay var o da 2 gol kaçırdı bu yüzden. Onun oyun stili böyle deyip geçmeye çalışıyorum her ne kadar değiştirmesini gerektirdiğini bilsem de.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

blackchaos bu söylediklerin 4-5 maç öncesine bakılırsa doğru evet defans kurgusu yok takım oyunu yok hepsinden önemlisi orta saha sadece ve sadece aurelio ya emanet yani orta sahada 1 kişi, defansta bikaç kişi, kalanlar ofans oyuncusu.
Fakat PVH çıktığından beri bu böyle değil artık orta sahamız daha kalabalık ve ileriye dönük oynuyor. Orta saha kalabalık olduğu için toplar Alex de toplanıyor. Şu son 2 3 maçta alex'in bukadar ön plana çıkma sebebi sence kişisel form grafiğinin yükselmesimi yani? Hayır. Bu devreye giren sistemin etkisi. PVH ve Alex sahadayken 8 tane koşan adamımız vardı şimdi 9.
Tabi Kemal'in ve M.Yozgatlı'nın oynamaya başlaması da bir etkendir fakat sistemi gözardı edemeyiz.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

bence gs maçında aurelio nun yerinde selçuk oynar onun yanındada serkan balci oynar.kemal iyileşirse serkan yerine kemal oynar diye düşünüyorum[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

walla gs bir go latarsa 6 lı defansa döner rumenliğini gözterir hagi :)

her ne kadar gs li olsam da gönlüm gs nin kazanmasından da olsa pek umutlu değilim yani.. gol yemeye biliriz defansa çok güveniyorumm ama forvetin gol atabileceğine hiç güvenmiyorum..

njeyse ben yine de gs ye yatıracam çikolatamı kaybederse de giden bir çikolata olur napalım..[signature][hline]FRANCO FEST ULUDAĞ!
Ayrıntılı bilgi burada
Sosyal ağlarda paylaş

Bence maç orta saha da güçlü olanda kalır bi tarafın forveti güçlü diğer tarafın defansı. bir tarafın forveti güçsüz diğer tarafın defansı.
Orada bir denge var. Açıkçası gs nin maçlarıyla hiç ilgilenmediğim için orta sahası ne durumda pek bir bilgim yok sizler daha iyi bilirsiniz ama bizde aurelio yok. Maç berabere bitebilir ama şu favori diyemiyorum malesef..[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

Bir fark daha var ki bizim ortasahamız Galatasaray'dan daha güçlü. Aurelio yok bu yüzden savunma hattı sakata gelebilir ama orta sahada Alex,Tuncay,Mehmet Yozgatlı gibi bence Türkiye'nin en iyi ortasaha oyuncularına sahibiz.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Evet gayet iyi defans Tomas-Song-Cihan Üçü zaten çok iyi sizdede kanatlarında sorun var defansın Lyon maçında eline kolunu sallıyan içeri giriyordu[signature][hline]Icq: 101549659 / Msn Messenger: [email protected]
WoW : Hordish Manner / Mail: [email protected]
Bir deliye, aşk nedir diye sormuşlar "Ben niye deli oldum?" demiş...
Sosyal ağlarda paylaş

hoojdonk diger sene gonderilebilir ama bu sene takımda bulunması sart bir oyuncu alexin,nobre'nin sakatlıgı yada cezalı oldugu durumlarda yerlerini aratmayacak bir oyuncu.
Sonucda Fener Thomas gibi bir oyuncuyu seneyede cok rahat alabilir.Ama kalitesinden ve performansından emin bir hojdonk kolay bulunmanz.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...