Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Jim_E_Rustler said:

Ve ult damage korkunc az, MF ult'un az vuranı, creeplerden geçmeyeni, aoe olmayanı.

hareket edebiliyosun ama
daha fazla dmg koymak için değil daha çok kovalayanı vazgeçirmek için ya da kaçmaya çalışan adamı öldürmek için kullanılıyor. iyi lucian ağlatıyor. belki biraz buff gerekebilir ama dediğiniz kadar da çöp değil yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ultra çöp, mid game'de çok çok az iş yapıyor, 5 saattir Lucien izliyorum, underfed graves'le kapıstı ve adamın canı tank hızıyla düşüyor yani, 20 takla dodge kastı destiny ama yok yani, dövdükleri halde kaybettiler son oyun. Hani kaçabiliyor rahatça, ama tehdit oluşturmuyor damage'ı az oldugu için, ignorelanıyorsun yani çok komik.
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

ben de kaç saatir oyun atıyorum ve haliyle çoğunda lucian vardı. dediğim gibi, iyi lucian ağlatıyor. senin izlediğin adam beceremiyor bence.

Diamond 1 herif oynamayı bilmese. Yok yani izliyosun damage yok yani, türlü türlü build denedi bütün gün, bir türlü bütün adc'lerin ulastıgı critical mass'a ulasamadı.

Yeni Heca skin'i direkt alıyorum, AAAALWAYS~
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Vidar said:

ben de kaç saatir oyun atıyorum ve haliyle çoğunda lucian vardı. dediğim gibi, iyi lucian ağlatıyor. senin izlediğin adam beceremiyor bence.

Diamond 1 herif oynamayı bilmese. Yok yani izliyosun damage yok yani, türlü türlü build denedi bütün gün, bir türlü bütün adc'lerin ulastıgı critical mass'a ulasamadı.

Yeni Heca skin'i direkt alıyorum, AAAALWAYS~

oynamayı biliyodur da lucianı iyi oynamayı öğrenememiştir henüz. diamond 1 olması adamı iyi lucian yapmıyor. benim bugün gördüğüm bazı tipler büyük ihtimalle ptrda falan da oynamışlar çok iyilerdi yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi herif gayet MLG oynuyor da, bir fizikalite gerçegi var.

Q'nun ezreal gibi skillshot olmaması ve çok düşük vurması sıkıntı numara 1. Poke olarak kullanılabilirligi yok team fightlarda ve damage çok weak. Mesela çok komik bir şekilde 9-1 Lucien damage olarak taşıyamıyor, o kadar kill'i başkasına bıraksan takımı sırtlar.

Vayne 9-1 olunca oyunu kapatıyosun mesela, Lucien'dan korkmuyosun hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında q'nun amacı, early game'de damage yemeden adamı harasslamak.. late'de zaten pasif için atarsın, pasifi çok iyi gibi geldi bana. 3 skill kullandığında direk 6 kere vurmuş oluyorsun. o kadar scale'ı olan bir skill'in damage'ı zaten fazla olmasın da 10-20 artabilir base damage'ı q'nun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...