Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Didi Soğuk çay

forgiver

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

O dava bizde de acilabiliyor ama bizim halkta ugrasan cikmiyor. Ben de ugrasmam sahsen.

O kadarini dusunmuslerdir ama, dogal aroma koymuslardir.

biz de kazanması daha zordur diye uğraşılmaz. ilaç sektöründe tanıdıklarım var ya orda bile bu kadar rezaletken denetim falan gıda sektöründe neler dönüyordur. adamlar resmen markasal olarak tanınan firmalara denetime gitmiyor ya nasıl olsa iyi yaparsınız siz mantığı ile. gerçi belki bu amerikada da böyledir bilemiyorum ama saçmalık resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunların hiçbiri bırakın soğuk çayı, çay bile değil. Çay dediğin şey birkaç gün beklerse küflenir. Benim evimde küflenmeyen bardak kalmadı. Yakında kültür merkezi açacağım evimde.. Koruyucuydu, katkısıydı, kimyasal maddeydi şuydu buydu derken o çay çay olmaktan çıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Su, Şeker, Asitlik Düzenleyiciler (Sitrik Asit, Tri-Sodyum Sitrat); Siyah Çay Ekstraktı (0,14%), Şeftali Suyu konsantresi (%0,1), Şeftali Aroması, Antioksidan (Askorbik Asit)

içindekiler bunlar işte
koladan çok daha zarasız
serinletici ve enerji verici su işte
2 vitamin atsalar boşa içmesek diyorum ben de

edit: Askorbik Asit c vitaminiymiş

soda ayran meyve suyundan sonra tercih ederim artık
Sosyal ağlarda paylaş

Bu ürünün içindekiler kısmına internetten ulaşabileceğimiz bir yer var mı? Ben baktım ancak bulamadım. Bu arada hemen ekşi sözlüğe baktım ve resmen benim anlatmak istediklerimi yazmışlar. Marka adından tutun da reklam kampanyasına kadar..

http://eksisozluk.com/caykur-didi--3858342?p=1
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...