Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bugün Ne Seyrettiniz?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

progamer said:

http://collider.com/wp-content/uploads/olympus-has-fallen-poster.jpeg

4/10

aksiyon olsun ateş eden ölenler olsun gerisi önemli değil diyenler izlesin. böyle filmlerde azıcık mantıksızklara açığım ama bu film boyunca süren bütün mantıksızlıklar , klişeler maks leveldaydı. hadi onları da bağrıma bastım ama filmin sonunda

ULAN ORDA BİR SÜRÜ ŞEHİT VAR.ÖLÜLERE SAYGINIZ OLSUN KÖPEKLER.

seni koruma uğruna can veren cesetlerin arasından çıkıyorsun.

-evini de yıktık hehe
sigortası vardır herhalde

gibi bir dialog yaparsan anana küfür ederim.

Sosyal ağlarda paylaş

Revenge said:

Klişe bir bond filmi..javier bardem'in karakteri jokeri çok andırdı..türkiyede çekilen sahneler ise yine saçmasalak,bizi pakistan,ürdün gibi gösteren sahneler..sonuç olarak, izlemezseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz..nerde eski bond filmleri
6/10

bayılıyorum bizi iran gösterdiler muhabbetine

abicim ne sanıyosun sen türkiyeyi, adamda allahı olan maslaktaki dandirik iki üç gökdeleni mi çekecek, plansız çarpık kentleşmeni mi çekecek, bahçesiz yeşilsiz toki konutlarını mı çekecek? bizde olup onlarda olmayan tek şey egzotizm, o yüzden onu alıyorlar anca. iki tane çarşaflı var diye ülkeyi fakir gibi gösteriyolaar demeyin, ülke zaten öyle. gayet de dengeli çekmişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Haha verecek cevap yok işte naparsın..Dünyanın en ahırdan bozma ülkesi çin'in filmde nası yer aldığına bak,bir de bizim..tamam burası amerika değil ama afganistan cezayir falan da değil..ben de bu kafayı anlamıyorum,bilmemkaçmilyon kişinin izlediği filmde aptal bir ülke olarak gösterilmemizden rahatsızlık duymayan,hatta bundan keyif alan, "evet aynen böyle bir ülkeyiz" diyebilen kafa..hükümete karşı olmak ayrı,ülkeye karşı olmak ayrı şeydir,onları da birbirinden ayırmayı öğrenmek lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Revenge said:

sen daha okuduğunu anlayamayan bi kişilik olduğun için tartışmak imkansız..ciddiye alıp niye cevap verdim ki sana benim hatam işte

bond filminde kapalı çarşıyı kapalı çarşı gibi göstermişler :S:s çekiyosun, sonra cevap veremeyince kişilik bozukluğu teşhisi koyuyosun hocam sen de
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Revenge said:

sen daha okuduğunu anlayamayan bi kişilik olduğun için tartışmak imkansız..ciddiye alıp niye cevap verdim ki sana benim hatam işte

bond filminde kapalı çarşıyı kapalı çarşı gibi göstermişler :S:s çekiyosun, sonra cevap veremeyince kişilik bozukluğu teşhisi koyuyosun hocam sen de

tamamdır kusuruma bakma patron
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...