Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

support hero of taksim

oldun

Öne çıkan mesajlar

BeLlow'un banka hesabını aldım pati de soranlar vardı isteyenlere ö.m. dan iletebilirim. Güvenmeselesidir aklında süphe olanlar istediklerini sorabilir dadmin olmazsa kimse bişe yapmaya zorlamıyor zati aşagıdaki de bellowun dukkanını linki nerede faln oldugu işte

https://www.facebook.com/cakatunel/page_map
Sosyal ağlarda paylaş

Oldun, Utku iş bankasında müfettişlik işini bana karşı böle mi kullanıyor lan hesap numaramı filan mı alıyor vay arkadaş

edik gerçi onda vardı sanırım bilemedim ne diyeceğimi. Küfür mü edeyim, sevineyim mi, ağlayım mı garip oldum destekten

edik ayrıca şimdi bankaya gidiyorum hesabımda bir milyon euro yoksa yakarım burayı.
Sosyal ağlarda paylaş

oldun said:

BeLlow'un banka hesabını aldım pati de soranlar vardı isteyenlere ö.m. dan iletebilirim. Güvenmeselesidir aklında süphe olanlar istediklerini sorabilir dadmin olmazsa kimse bişe yapmaya zorlamıyor zati aşagıdaki de bellowun dukkanını linki nerede faln oldugu işte

https://www.facebook.com/cakatunel/page_map

hesap no pls
Sosyal ağlarda paylaş

BeIlow said:

Oldun, Utku iş bankasında müfettişlik işini bana karşı böle mi kullanıyor lan hesap numaramı filan mı alıyor vay arkadaş

edik gerçi onda vardı sanırım bilemedim ne diyeceğimi. Küfür mü edeyim, sevineyim mi, ağlayım mı garip oldum destekten

edik ayrıca şimdi bankaya gidiyorum hesabımda bir milyon euro yoksa yakarım burayı.

Ne ayaksın olm
Bana yemek verip para ödetmemek ne demek
Adamın aklını alır hesabını veririm
Ki zaten bende vardı mal herif, sen vermiştin kasım ayında asdfasdgfasg
Sosyal ağlarda paylaş

cicibeybe said:

BeIlow said:

Ne ayaksın olm
Bana yemek verip para ödetmemek ne demek
Adamın aklını alır hesabını veririm
Ki zaten bende vardı mal herif, sen vermiştin kasım ayında asdfasdgfasg

Oda doğru Uludağ'a giderken vermiştim diye hatırlayıp editledim zaten slkdfjas :D

DÜkkana bir şey lazım değil valla arkadaşlar. Bardağı kırmadan yere atarsanız sevinirim bide.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...