Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski uyelerden unity100 ben. Tek mesaj atmaya geldim

dazuu

Öne çıkan mesajlar

referandumun geçmesi iyi oldu, bu noktaya geldiğimiz süreci hızlandırdı sadece

yoks ahala yargıyı ele geçirmeye kasmaktan bizim beyinlerimizi ve evlerimizde kadrolaşma faaliyetlerine geçememiş olurdu

onunde ele geçiricek başka bişi kalmayınca bari halkı düzeltiyim gazına geldi işte ahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Nefr said:

ahaha copry iyi niyetle söylediğini varsayıyorum =]

at gözlüğü bende hiçbir zaman yoktu, kurtulmaya ihtiyacım yok ki. gözü kapalı tayyipi desteklerken bu olaylar gözümü açmış değil, ne bok olduğu belliydi zaten her zaman; ama referandum apayrı bir konu. at gözlüklerim olsaydı o zaman hayır oyu verirdim zaten

kendi adıma böyle, yoksa hayır diyen at gözlüğüyle bakıyor anlamında söylemiyorum. yakın arkadaş çevrem ve ailemden herkes hayır dedi mesela. lol "benim kürt arkadaşlarım da var" gibi oldu bu ama demek istediğim at gözlüğüyle alakası yok; düşündüm değerlendirdim kararımı verdim ben, pişman da olmadım, tayyip zırvaladıkça pişman olacak da değilim. her tayyip failinde "bu da yetmez ama evetçilere kaçsın" muhabbeti çekmek çok dert değilde, şimdi sam gankleniyor diye geldim bottan

ilk mesaja cevap verdim ben . eylemciler arasında, hastanede tayyibe oy vermiş ama artık bu olaylardan sonra ne bok olduğunu anlamış insanlar çok anlamında yani.

inanılmaz yorgunum bir de artık anlama ve anlatma yetimi de yitirmiş olabilirim
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

"yetmez ama evet"i mi anlamamışım? dün meydanlardakini mi

anlamadığın şey şu madde amdde açıklıyım

saadet partisi islamcı bir parti

kuran ın onerdiği düzen ise sosyalizm, ozunde anti kapitalist-anti emperyalist

o yuzden iktidara gelme şansları yoktu hiçbi şekil

reco ise kapitalist ve emperyalist yapıda

uluslararası sermayenin desteğini bu şekilde aldı, kapitalist islam yaklaşımını seviyor batı çunki

gelir dagılımı konusunda anlaşamıyorlar akp ile saadet

akp nin islamdan buyuk taşıdıgı yegane bayrak kuresel sermayenin ve emperyalizmin bayragı

kapiş?
Sosyal ağlarda paylaş

Çok teşekkür ederim viktor ben bilmiyordum aydınlattın beni. yanlız olaylar senin dediğin gibi gelişmedi hiç. Ortada %40'ya yakın bir oy potansiyeli olan, bir refah partisi vardı ve oradan doğdu bu iblis. Sen iblisin geldiği yeri unutmuşsun. Şimdi noldu da, okyanus ötelerine mi küsüldüde bu çark dönüyor, tabanı çaldırdılar ondan mı dönüyor, din manüplasyonunu çaldırdılar ondan mı dönüyor. Bana kimse hikaye anlatmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi o değil de, unity nin sadece "geri geldim" dediği başlıkta bile tartışma çıkmış.

evet adamın tartışma aurası var, bunu 10 yıl sonra kanıtlamış olmanın haksız gururu içindeyim. belki 11 yıl.

12 de olabilir.

ne alaka be ben çıkardım tartışmayı ahaha

gerçi unity'de bir aura varmış, ona katılıyorum. o zamanlar genç olanlar mavi aydaki bruce willis gelmiş gibi heyecanlanmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

dazuu said:

ben dark-dr, liqvs in zamanindan unity100. taniyanlar kalmissa. uzun suredir forumlarla alakam yok.

bu gun buraya vaktiyle sag-sol, amerikan dis politikasi, kapitalizm - solculuk vs konusunda tartismis oldugum, antitezlerini savundugum fedaykin (eski uye) vs gibi solculardan ozur dilemek icin geldim. ben nispeten sag bir gorusu savunurken - yerine gore degisse de - bu kisiler sol gorusu savunuyorlardi.

siz hakliydiniz.

ben haksizdim. bana bok kazaninin basina kepceyle oturmak duser. kamunun onunde sizden ozur diliyorum.

paticikten istanbuldaki protestolara katilanlara da sevgiler, tanri gucunuzu artirsin, guc sizinle olsun.

baska mesaj atmayacagim. eski uyelere, taniyanlara selamlar. eger eskilerden bana ulasmak isteyen varsa [email protected] googletalk/gmail adresinden beni bulabilirsiniz.

mutluluklar dilerim.

Edit: Ben de cümleyi g.tümle okumuşum pardon :) Bir an Darkı gördüm sandım da...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...