Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski uyelerden unity100 ben. Tek mesaj atmaya geldim

dazuu

Öne çıkan mesajlar

benim oy verdiklerim haksız çıkarmaktan da öte. bir kere en başta net olarak kendilerini patato çıkardılar. tabii bir tayyip değiller sdfsd

Viktor said:

Japonya ve amerika arasindaki savasin pc gaming topiginden cikicagini beklerken arcane bu topicde pearl harbora dalmis direk AHAHAHHAAHAHA

ahahahaha. savaş yok ama ya burada. pc gamingde acımam.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Suark said:

ulen butun ıhaleyı adama yıktınız
sonra neden pati böle oldu
haksız bile olsa sam'in üslubu yeter be.

hangi ihaleymiş? gösterici mi dövmüş Sam? insan hakları ihlali yoktur mu demiş? nasıl olmuş forum? benim üslubumdaki sorun nedir? şimdiden cevabveremedi.jpg getirin, lazım olacak gibi.

tayyibi sam getirdi ihalesini.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ilk paragrafı doğru demiş
ikincisinde de tahmin etmiş, kim yanılmadı ki? balkon konuşmasını hep beraber izledik, umut ettik.
RTE en şiddetli değişimini, referandumdan sonra yaptı.

sırf o anayasa değişikliklerine evet dendiği için bile benim halka güvenim yok.Her şeyi bugüne getiren şeydir o...
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

sam baştan beri burda, sevse de sevmese de herkes tanıyor, biliyor en azından. karşıt görüşlü bile olsa oturup insan gibi muhabbet edebileceğin konuşabileceğin bir adam.

diğer mantarlara bak bide. adam utanmadan polis aşırı şiddetmi uyguluyor diye soruyor yahu. öteki gelmiş sevinçten kına yakmadığı kalmış polisin yaptıklarını izledikçe.

bu adamları sokakta, bakkalda, okulda, işyerinde, metrobüste, otobüste görmekten bıktı zaten insanlar. paticik öyle bir yerki gelip bir nebze de olsa nefretlerini kusabiliyorlar, kendileriyle benzer görüşte olan insanlarla bişeyler paylaşabiliyorlar. ama işte o etrafa zehir saçan tipleri burada da, daha da sıklaşarak, gördükçe insanlar sam'e de saldırmaya başlıyor doğal olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

sam bir tane değil.

akp'ye oy veren her seçmen birer sam. sen de akp'ye oy verdiysen, yetmez ama evet dediysen sen de sam'sin. sen de suçlusun. o lafların hepsi senin için de geçerli.

yahu sam yetmez ama evetçi değil ki. onlar da bugün taksimde mücadelede. hep mücadelede oldular. ben açıkçası yetmez ama evetçileri bu kadar doğrudan eleştiremem. çünkü en kötü meşru hükümet, askeri ve bürokratik vesayetten iyidir, daha kolay dönüştürülebilir. ben buna karşı değilim doğrudan. ama körü körüne de desteklemem çünkü ne olur mesela hükümet paramilitarizmi besler, halkın yüzde 99'u eblehtir, falan filan...

sam bir sandık demokratı, ve bir liberal. bambaşka bir vaka.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

arcane said:

Suark said:

hangi ihaleymiş? gösterici mi dövmüş Sam? insan hakları ihlali yoktur mu demiş? nasıl olmuş forum? benim üslubumdaki sorun nedir? şimdiden cevabveremedi.jpg getirin, lazım olacak gibi.

tayyibi sam getirdi ihalesini.

tek başına getirmedi. memleketin yarısı getirdi tayyip'i. üzerine şu an milyonlar kişi hala yanında. sam'e sadece haksızlık ihalesi kaldı. o kadar da olsun forum ortamında pliz.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:
yahu sam yetmez ama evetçi değil ki. onlar da bugün taksimde mücadelede. hep mücadelede oldular. ben açıkçası yetmez ama evetçileri bu kadar doğrudan eleştiremem. çünkü en kötü meşru hükümet, askeri ve bürokratik vesayetten iyidir, daha kolay dönüştürülebilir. ben buna karşı değilim doğrudan. ama körü körüne de desteklemem çünkü ne olur mesela hükümet paramilitarizmi besler, halkın yüzde 99'u eblehtir, falan filan...

sam bir sandık demokratı, ve bir liberal. bambaşka bir vaka.
"yetmez ama evet" dediysen eğer, sana da ayrı bir tebrik lazım. o anayasaya verilen evet oyu getirdiği özgürlüklerden daha çoğunu götürüyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Sam bir daha oy vermicem demiş hala neyin tartışması, adamın haksız olması için kör olarak halen AKP'yi savunuyor olması lazım.

Gayet mantıklı olanların doğru olmadığını görüp bir daha oy vermicem demesi.

Sam gibi düşünenler çekerse oyunu zaten bu herifler yüzde 50 lere gelemez sempati oyu çok fazlaydı.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

sam'in tayyip sempatisinin sebebini çözdüm ben ya. karakter aynı direk. tipik dinci mağduriyeti. her an kendini mağdur gösterme falan var hemen. "BANLEYCEKSİNİZ BENİ" diye ağlamalar falan yok yere.

"ben de ban yedim, biz de bu yollardan geçtik" edebiyatım yok benim, banlanmadım hiç, alnım ak sırtım dik. :p

ama şu iki gündür çok rahat yanlış anlaşılmaya fırsat doğurulabilecek bir ortam var forumda. şaka için bile hedef göstermek doğru değil. sonra ne idüğü belirsiz tipin birisi çıkıyor, ülkesi için tırnağı kadar bile çalışmamışken rahmetli babama laf ediyor. ben de patlıyorum doğal olarak. al başına belayı sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...