Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bi de çeto ben seninle hiç kapışmadım sanırım, hiç işim olmaz uğraşamam yani, uğraşana da anlam veremiyorum diycem ama forumda HERKES seninle uğraşıyor abi gördüğüm kadarıyla. 1 tane adam yok seni savunan, neden hala inatla buralardasın onu anlamıyorum. Bir topic açıyorsun bana onun bunun adresini verin diye, bu tarz topicleri bir tek sen açıyorsun abi, forumun bütün düzenini adabını sikip atıyorsun yani. Tamam insanların sana ettiği laflara kızıp açıyorsun topiği ama NEDEN ediyor abi sence insanlar sana sürekli laf? Hangi topiği açsan içinde bir gerginlik çıkıyor, sürekli bir ders verme niyetindesin ama haklı olduğunu ben çok nadir gördüm, dikkatli bakmadığımdan mıdır yoksa gerçekten o kadar istikrarlı mısın bilemiyorum. Ama abi gerçekten şu foruma ait olduğu hissedebildiğin tek nokta açtığın her topicte insanların sana saldırıyor olması, bunun nesi hoşuna gidiyor? Senelerdir bir şeyin peşindesin, sinirleniyorsun küfür ediyorsun, sana küfür edince millet adres istiyorsun. İnsanların taşak konusu oluyorsun forumda ama inatla aynı hareketlere devam ediyorsun, gençlere bir şeyler öğretmeye çalıştığını söylüyorsun ama şurada aramızda en çocuk gibi davranan, olan bitene en kör bakan sensin ve işin acısı biz de sana seneler içinde bir şey öğretemedik.

Kendini küçük duruma düşürüyorsun abi artık, ben utanıyorum senin yerine.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi 60 sayfa ne ya :D

Okumadım tamamını ama kız karıştırana kadar çetintaş kesin yine haksız bodoslama internet cahilliği ile saldırmıştır , sonra kızını karıştırmaları hiç hoş olmamış tabii , günahım kadar sevmem çetintaşı ama ana avrada gerek yok adamın kendisi zaten yeterince küfür edilesi bi tip aileye girmemek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

olm çeşitlilik güzeldir ya. herkes tek düze birbirinin onay verdiği fikirleri, görüşleri mi paylaşmak zorunda hep.

lafa geldi zaman şöyleyiz böyleyiz. okuldaki tiplere benzetiyorum buradaki çoğu kişiyi ya, dışarıya yansıttıkları imajla içlerinde yaşadıkları eziklik arasında direk bağlantı var.
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?62,6635798,page=28

moriarty said:

ne var abi bunda? 13 yaş hemen hemen orta 3-lise 1 e geliyo yani.

bende teddeydim mesela, anlattığı gibiydi hep ortamlarda. tili de bizim okuldaydı mesela.

neyi efsaneki bunun? çok yanlış birşey söylememiş adam.

sizin dunyanız o dönem orta dünya diye başkalarını suçlamayın yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

http://forum.paticik.com/read.php?62,6635798,page=28

moriarty said:

ne var abi bunda? 13 yaş hemen hemen orta 3-lise 1 e geliyo yani.

bende teddeydim mesela, anlattığı gibiydi hep ortamlarda. tili de bizim okuldaydı mesela.

neyi efsaneki bunun? çok yanlış birşey söylememiş adam.

sizin dunyanız o dönem orta dünya diye başkalarını suçlamayın yani :)

tili ankaradaydı sanırım. tiliye ulaş çeto, ordan ted med yürürsün. döversen vidyo çek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...