Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Raistllin said:

liberal said:

ahah bi gecede 2 kavga.

skill varsa noyzura gömer ona inanıyorum. bu aikido jui jitsu bilenlerden uzak durun abi şakaya gelinmez.

yok be reyiz benim onla bi işim kalmadı adresim var onda gelsin bulsun beni,ben konu biraz dağılsın ortam yumuşasın diye noyzuraya saldırdım

verdiğin adres dünya üzerinde yok. sıkış adres verip sonra adresim var diyorsun. İnternette eğlence anlayışını anlıyorum ona buna sataşarak ama insanların haysiyeti her zaman testis konusu olmuyor. Şakasına da olsa döverim seni sonra öperim kızma diye gönlünü alırım merak etme .
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Sen videonu çekip koymadıkça inanmam ben sana.Sn de 8 yumruk.

Video için 10 yumruğa ulaşmayı bekliyorum çünkü chrome 10 yumruk videosunu paticiğe koyduğumda yiyebildiğim kadar et ısmarlıcak ;D

Bugün wt antrenörüm 9 yumruk saydı ama video olayına girecem bu hafta. 8 değil 10 yumruk videomu koyduğumda sen ne ısmarlıyorsun ? ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzuracım,kuddusi haklı diyerek fikrimi belirtmiştim,he ben sana her ortamda saldırırım senin fikirlerin ve düşüncelerin beni çok ilgilendirmiyo,he ne zman o saçlar kesilir karşımda ahmet abi gibi biri bulurum o zaman seni kaale alırım,yoksa böyle ayşe fatmadan farkın yok benim için,o yüzden onlara yaptığım gibi alttan alıyorum np yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

Raistllin said:

Noyzuracım,kuddusi haklı diyerek fikrimi belirtmiştim,he ben sana her ortamda saldırırım senin fikirlerin ve düşüncelerin beni çok ilgilendirmiyo,he ne zman o saçlar kesilir karşımda ahmet abi gibi biri bulurum o zaman seni kaale alırım,yoksa böyle ayşe fatmadan farkın yok benim için,o yüzden onlara yaptığım gibi alttan alıyorum np yani :)

Raistlin karakterinin de saçları uzun, ama mevzu FRP penisi olursa yumulurum diyosun.

Noyan da büyücü, kaçırma.
Sosyal ağlarda paylaş

sırf bu topikten 5-6 tane temiz hakaret davası çıkar, herkes ağzından çıkana dikkat etsin derim tekrardan. insan gibi muhabbet etseniz olmuyo di mi, illa laf sokucam, ona gömücem, bunu sinirlendiricem. 50 küsür sayfayı boşu boşuna okumayın, dişe dokunur hiç bir şey yok ortada.

paticik resmen zaman kaybı oldu son 7-8 aydır, hayırlara vesile olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...