Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty'nin kimliğini bilen bana özel mesaj atsın, ödül var

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

di said:

Valla su dakkadan sonra memleketi kurtarsan bos Ceto ya. Bisey diyecem laf anlaticam diye kasma hic o yuzden.

niye ki? bu da geri vites? adam değil misin oğlum sen? sallayıp sallayıp ondan sonra kendince racon kesmeler falan,kurtlarvadisine çevirdiniz lan burayı.
iftira atıp ondan sonra yok öyle bir şey deyince daha hala "al şu şurda dursun" falan. ne dursun? hani çük boyu? hani kim kime kaç posta attı anketi?

He Ceto he. Anlasamadigin herkes aptal, herkes geri vites he.

Milletin cinsel iliski yasini sorgulamak ile kimin kime kaydigini sormak arasinda pek bir fark yok. Hele senin gibi biri olunca soran, hic hic yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

ya 3 çetintaş birimiymişsin sende.

bok baydan sonra finkATANlorpeyniri ile gerçekten. kafa atmaktan beter ettin beni. gece gece adamı kederlendiriyorsunuz

neden ki?

bir anlamı var mı nickinin?

fink lor peyniri diye bir şey bilmiyorum ondandır.

lesser creature.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

KuddusiMavra said:

di said:

Valla su dakkadan sonra memleketi kurtarsan bos Ceto ya. Bisey diyecem laf anlaticam diye kasma hic o yuzden.

niye ki? bu da geri vites? adam değil misin oğlum sen? sallayıp sallayıp ondan sonra kendince racon kesmeler falan,kurtlarvadisine çevirdiniz lan burayı.
iftira atıp ondan sonra yok öyle bir şey deyince daha hala "al şu şurda dursun" falan. ne dursun? hani çük boyu? hani kim kime kaç posta attı anketi?

He Ceto he. Anlasamadigin herkes aptal, herkes geri vites he.

Milletin cinsel iliski yasini sorgulamak ile kimin kime kaydigini sormak arasinda pek bir fark yok. Hele senin gibi biri olunca soran, hic hic yok.
Topicin global minimum u.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Yatıp uyumaya korkuyor insan sabaha 50 olursa ne bok yerim diye. Diş fırçaladım geldim hoopp üç sayfa akmış bile. Durulurmuki yakın zamanda?

ya bi sequo topic'i vardi işte, zamanla duruldu falan, sonra ortalarına gelince xunn'un parasini basti aldı, ondan sonra sonunu hatırlamıyorum nerde bitti, belli olmaz burasi paticik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...