Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

EVIL_DeaD said:

resmen kücük çapli bir savaş dönüyor ya. canlı da izliyoruz falan artık olayları. iş çığrından cıkmış. hükümetin bu inadı niye anlam veremiyorum. parkı yıkıp anlamlı güzel bişi yapsalar bi nebze dicem de gidip avm rezidans yapcam diye taksimin ortasına park mı yıkılır

JR Bülent ARINÇ ortak o yapılacak AVM'ye...
Sosyal ağlarda paylaş

nordlydian said:

EVIL_DeaD said:

resmen kücük çapli bir savaş dönüyor ya. canlı da izliyoruz falan artık olayları. iş çığrından cıkmış. hükümetin bu inadı niye anlam veremiyorum. parkı yıkıp anlamlı güzel bişi yapsalar bi nebze dicem de gidip avm rezidans yapcam diye taksimin ortasına park mı yıkılır

JR Bülent ARINÇ ortak o yapılacak AVM'ye...

Myshkin said:

abi şu tarz kaynaksız haberleri dağıtmayın ya
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece onemlı , benım tahmınım beledıye gece catısmalar durdugu an gezı parkını yıkacak, yarına ınsanların orada toplanmasına neden olacak bır sey bırakmak ıstemeyecekler, ne olursa olsun bu gece surmelı bu çatışma, yarın bugünden çok daha etkılı bır kalabalık olacaktır orada.
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Başka kentlerde var mı eylem? İZmir'de varsa kalkalım gidelim biz deç

DİREN GEZİ PARKI!! Duyarlı arkadaşlarım hep birlikte bizlerde İzmir'den sesimizi duyuralım İstanbulda direnen arkadaşlarımıza destek olalım. Cumartesi günü 01.05.2013 Kaskatlı Havuzda toplanılacak, sen de sesini duyur. Gezi sadece İstanbul'un değil Gezi hepimizin.

böyle bir mesaj geldi bana demin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...