Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Bu aralar iyice halk ile polis/devlet karşı karşıya geliyor veya getiriliyor. Polis de gaz bombalarını silah olarak kullanmaya başladı; milletin kafasına, vücuduna atıyorlar direk. Orantısız güçten bahsetmiyorum bile..

Bir gün bi yerde bi polisin başına bişey gelicek, o zaman iyice kopacak ipler.
Sosyal ağlarda paylaş

ooff sabah işe geldim olanları gördüm içim gidiyor, ne hale düştük ya, bu nasıl bir şerefsizliktir, avm yapıcam diye yaptıkları zulme bak..

yani her küfürü hak ediyorlar her küfürü..

şu an istanbul taksim'de devlet terörü var! şu an halka saldırıyorlar, şu an istanbul taksim'de yapılanlar, sadece gezi parkı, ağaçlar , avm çatışması değil, şu an taksim'de zorbalığı ilke edinmiş , biz ne dersek o olacak, biz bunu kafanızı eze eze yaparız diyenlerin zulmü var. lanet olsun avm'niz , oradan kazanacağınız rant içinde geberin.

hani dün bağırıyordu ya bizimkiler, sonuna kadar hak ediyor.

"kes bakalım kes bakalım, ağaçları kes bakalım,
sapı a.....na, kökü ba.....na, girecek mi .....kanım"
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.dha.com.tr/canli-yayin-2/

yani izledikçe çıldırıyorum, allah belasını versin bu düzenin burada iş yerinde tıkılı kalmak varya yiyor içimi allah belasını versin bunların

http://haber.sol.org.tr/kent-gundemleri/akp-gezi-parkina-yine-safak-vakti-saldirdi-haberi-73840 burada ki video yu izleyin adamın suratına nasıl sıkıyor it oğlu it
Sosyal ağlarda paylaş

abi sosyal medyada popüler hesapların da bu konuda destek vermesi çok iyi

Metrobüs ‏@_metrobus_ 34m
Parklar olmadan çıkardığım dumanı kim temizleyecek? Haydi atlayın bana gezi parkına gidiyoruz! #direngeziparkı

Biliyor muydunuz ‏@bilio_muydunuz 2h
Çıkışları kapatıp halka gaz bombalayan din tüccarları, Türk halkının direnişini kırmak isteyen iktidar ve yandaşları..gün gelir devran döner
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

Fistan said:

3-4 farkli yerde acilen toplanip gezi parkini basmak lazim
haydi istanbul yaa

mesai bitimini bekliorm ben
benim gibi bisürü insan var

bu akşama dağıtamazlarsa gg

yarına kadar sürse direniş, bugün durdurulsa şu yıkım, yarın bende oradayım, biber gazı savarımı hazırlayıp geleceğim..

eşim diyorki çocuğun var 7 yaşına gelmiş ,ikinci yolda , başına bir şey gelecek... çocuklarım için oraya gitmeliyim. diyorum...

imkanı olan korkmasın çıksın gitsin, dirensin, bu olay sadece gezi parkı , ağaç , avm olayı değil, bu artık başka bir şey , bu adamlar bu şekilde kazandıkları sürece bizi bırak çocuklarımızın hayatı gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...